Vsetko.info » Zábava a Hobby » Humor

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Zamilované citatyDetail

  http://zamilovanesms.sk
  Zbierka najkrajších zamilovaných a milostných zábavných, citátov, básničiek a obrázkov pre potešenie vášho miláčika. Nechajte sa inšpirovať a pošlite svojmu priateľovi alebo priateľku smsku, ktorá poteší.

 2. nudaVpraci.sk - vtipne obrazky, videa, komixy, naša tvorba...Detail

  http://www.nudavpraci.sk
  Pozor tato stranka je navykova. Ja som nezamestnany. Web ma take velke mnozstvo vtipnych obrazkov a videi ze uz z neho len tazko pojdete inam. Web www.nudaVpraci.sk je kazdy den rozsirovana o nove prispevky, tak nevahajte a podte sa na ne rychlo pozriet. Portal plny toho najlepsieho co sa siri internetom. Kopec nasich originalnych komixov ale aj kopec obrazkov a videi ktore sa siria internetom. Ak mate aj vy zaujimavy prispevok tak rychlo s nim k nam. Je to naozaj jednoduche. Najdete nas na www.nudaVpraci.sk

 3. Zábavné komixyDetail

  http://ko-mix.sk
  Zábavný portál KO-mix.sk pravidelne prináša vtipné komixy zo sveta politiky, športu, filmov, celebrít, ale paroduje aj situácie z bežného života. Návštevou portálu KO-mix.sk máte zábavu a smiech zaručený.

 4. Legrační stránkyDetail

  http://www.webkuk.cz
  Zábavné stránky plné smíchu. Přijďte si pročítat naší databázi textů. Zaručeně Vás pobaví a rádi se zasmějete. Víte také nějaý txtík k pobavení? Neváhejte a vložte ho sem také :) Těšíme se na vaší návštěv. Přpravume také sekci na videa.

 5. Přátelé online ke shlédnutí zdarmaDetail

  http://www.pratele-online-ke-shlednuti.cz/
  Vítáme Tě na stránkách Přátele-online-ke-shlédnutí.cz. Jsou zde pro Tebe připraveni Přátelé online ke shlédnutí zdarma, a to všechny jejich série a téměř všechny jednotlivé díly, které byly u nás odvysílány.Vítáme Tě na stránkách Přátele-online-ke-shlédnutí.cz. Jsou zde pro Tebe připraveni Přátelé online ke shlédnutí zdarma, a to všechny jejich série a téměř všechny jednotlivé díly, které byly u nás odvysílány.

 6. VtipyDetail

  http://www.ivtipy.cz/
  Anekdoty, hádanky a odpovede, perličky. Zbierka obsahuje veľké množstvo vtipov na rôzne populárne témy, ako sú vtipy o blondínkach, o cigánoch, o Pepíkovi, o škole, o Chuckovi Norrisovi, o mužoch, o sexe, o policajtoch alebo o zvieratách.

 7. Raj SMSDetail

  http://www.rajsms.cz/
  Vtipné a zaľúbené SMS správy. Rozsiahla zbierka textov SMSiek na rôzne témy, ako SMS na dobrú noc, na dobré ráno, z lásky, stýskací, operátorské, rozosielacej, dvojzmysly, vírusy, urážky a ďalšie.

 8. TextíkyDetail

  http://www.textiky.cz/
  Zábavné texty v rôznych kategóriách. Na stránkach nájdete poviedky, básničky, zábavné texty piesní, vtipné recepty, moderné rozprávky, rôzne testy, kuriozity, humorné návody a ďalšie srandičky.

 9. VeršeDetail

  http://www.verse.cz/
  Rozsiahla zbierka básničiek všetkého druhu, či už šťastne zamilovaných, smutných alebo vtipných. Nájdete tu básne o láske, o priateľstve, o živote, o škole, čierny humor, verše o jedle, o alkohole, o zvieratách, o prírode a o ďalších veciach.

 10. Dva a pol chlapaDetail

  http://www.dvaapolchlapa.info
  Seriál Dva a pol chlapa, v origináli Two and a half men je súčasne najúspešnejší sitcom v USA. Charlie Harper je úspešný sukničkár, zatiaľ čo jeho brat Alan je pravý opak .

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 21