Vsetko.info » Vzdelávanie » Ostatné

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Ako na toDetail

  http://ako-na.sk
  Informačný portál plný vašich praktických postupov, návodov, rád a riešení pre každý váš problém. Nájdete tu návody z oblasti varenia, športu, voľného času, počítačov, zdravia a kopy iných oblastí.

 2. Manažérske vzdelávanie 1st Business CertificateDetail

  http://www.1st-business-certificate.cz
  Programový koncept 1st Business Cerificate je balík programov, ktorý má ambíciu pomôcť účastníkom získať prehľad v oblastiach, ktoré by mal na primeranej úrovni zvládnuť každý špecialista, manažér, súkromný podnikateľ, ideálne každý dospelý človek.Programový koncept 1st Business Cerificate je balík programov, ktorý má ambíciu pomôcť účastníkom získať prehľad v oblastiach, ktoré by mal na primeranej úrovni zvládnuť každý špecialista, manažér, súkromný podnikateľ, ideálne každý dospelý človek.

 3. MBA Právo pro manažery - LIGSDetail

  http://www.mba-pravo.com
  London International Graduate School (LIGS) poskytuje distanční manažerské programy Executive MBA, LLM a BBA v mnoha specializacích a v českém jazyce. Důraz se klade především na maximální využitelnost v praxi. Program Executive MBA Právo pro manažery je určen zejména pro účastníky bez právnického vzdělání, kteří se chtějí více zaměřit na nejdůležitější oblasti práva, se kterými se manažeři na různých stupních řízení i v různých typech organizací nejčastěji setkávají.

 4. ZelenáLimetka.czDetail

  http://www.zelenalimetka.cz
  Šťava do vášho života vďaka akciám osobného rozvoja z celej ČR prehľadne na jednom mieste. Akcie, semináre, kurzy a prednášky. Zdieľajte skúsenosti a názory na akcie a lektorov. Filtrujete akcie podľa lokality, termínu alebo obľúbeného lektor. creditscore, bonita, solus, cbcb, registr exekucí, credit scoring, úvěrové registry

 5. Texty na zakázkuDetail

  http://www.textynazakazku.cz
  Potřebujete napsat rešerši, referát nebo slohovou práci? Máte problémy s domácími úkoly? Trápíte se se svou bakalářskou, diplomovou či jinou závěrečnou prací? Sháníte text pro svou osobní potřebu? Nutně potřebujete přeložit anglický článek? Nebo prostě jen musíte napsat něco? Texty na zakázku jsou určeny právě pro vás. Napíši text přesně podle vaši požadavků a potřeb. Vzhledem k tomu, že se psaním textů na zakázku zabývám již několik let, mám mnoho zkušeností získaných na velkém množství kvalitních prací (jejich počet je v řádech stovek), které nikdy nebyly reklamovány ani vráceny k celkovému přepracování. Texty na zakázku vám nabízejí přesně to, co potřebujete.

 6. Information Planet, s.r.o. – štúdium v AustráliiDetail

  http://www.informationplanet.sk/
  Agentúra Information Planet je súčasťou celosvetovej siete poskytujúcej kompletný bezplatný servis záujemcom o štúdium v Austrálii, štúdium v Kanade, jazykové kurzy a univerzitné štúdium v zahraničí.

 7. HowTo.skDetail

  http://www.howto.sk/
  Návody, manuály, popisy, ...jednoducho výstižne a stručné "How to" k väčšine možných činností .. Pokiaľ u nás nenájdete to čo hľadáte, neváhajte a napíšte nám cez kontaktný formulár... Radi vám vami požadovaný manuál vypracujeme bezplatne

 8. Naďa Poupětová – keramická dílnaDetail

  http://www.kurzy-keramiky-poupetova.cz
  Pořádáme kurzy keramiky pro šikovné a manuálně zručné děti. Kurzy mají n aprogramu - ruční tvorba keramických výrobků, točení na hrnčířských kruzích, odlévání keramiky do forem, glazování, dekorování, výroba sádrových forem. Kurzy vedou zkušení lektoři.

 9. Meridián e-shopDetail

  http://www.mmeridian-eshop.eu
  Darčeky vo forme vzdelávacích poukážok.V našej ponuke nájdete vzdelávacie darčeky pre deti, mužov, darčeky pre ženy, pre seniorov, darčeky k výročiu, svadbe, Vianociam, narodeninám, darčeky pre zamestnancov firiem a k ďalším úžasným príležitostiam.

 10. Pohodová matematikaDetail

  http://pohodovamatematika.sk
  Pohodová matematika je zameraná na vysvetlenie a precvičenie učiva matematiky základnej a strednej školy. V rámci výkladu učiva obsahuje riešené príklady, ku každej téme i neriešené úlohy a k jednotlivým celkom testy. Prijímacie skúšky a maturita s Pohodovou matematikou už nebudú strašiakom.Samozrejme tu nájdete i zopár vtipov, úsmevných príhod, zaujímavostí, suťaže.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 11