Vsetko.info » Vzdelávanie » Vzdelávacie pomôcky

Pridať stránku

Vzdelávacie pomôcky

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. ESPA 2.0 - obchodný úspech so španielčinouDetail

  http://espa2.eu
  Stránka má za cieľ uľahčiť rozvoj obchodných kontaktov medzi malými a strednými podnikmi zo Španielska a strednej a východnej Európy. Portál obsahujúci e-learningový kurz obchodnej španielčiny, viacjazyčný slovník, informácie zo sveta obchodu v Španielsku a v iných krajinách. Súčasťou je tiež databáza firiem, ktoré majú záujem o nadviazanie spolupráce, a nástroj B2B umožňujúci firmám priamo sa kontaktovať, resp. vymieňať si skúsenosti.

 2. Slovake.eu - online kurz slovenčiny pre cudzincovDetail

  http://slovake.eu
  Naučte sa po slovensky online a zadarmo. Bezplatný online kurz slovenčiny pre cudzincov. Obsahuje slovníky, kurzy rôznych úrovní, gramatiku, hry, praktické cvičenia, tiež zaujímavosti o Slovensku a slovenčine.

 3. Vzdelávanie výcvik tréning manažmentDetail

  http://vzdelavanie-vycvik.sk
  Stránka o vzdelávaní, výcviku a tréningu ľudí v oblastiach práva, psychológie, manažmentu a životného štýlu. Vzdelávanie výcvik tréning manažment . Chceme, aby ste sa sústavne zlepšovali a sme ochotní Vám v tom pomáhať.

 4. Web pro dětiDetail

  http://www.detem.org
  www.detem.org je speciální web pro děti, které nemají rády nudu a rodiče, kterým záleží na tom, jak jejich děti tráví svůj čas. Najdete tu zajímavé nápady a návrhy pro vzdělávání a aktivní zábavu. Naše nabídka také zahrnuje tipy na rozmanité akce, výlety a další aktivity, které vás obohatí novými zážitky.

 5. Elektronické slovníkyDetail

  http://sk.dictionary-ectaco.com/
  Anglicko-slovenský / slovensko-anglický hovoriaci vreckový prekladač iTravl NTL-2Sl, 459,000 slov, 14.000 fráz a anglický moderný slovník so slovnou zásobou 70.000 slov, technológia reči Text-To-Speech, diár, úlohy, kalendár, funkcie pre finančné riadenie, kalkulačka, prepočet mien (kurzy), prevod metrickej sústavy...

 6. AngličtinaDetail

  http://www.bilingual.sk/
  Efektívna výučba angličtiny a slovnej zásoby vďaka anglicko-slovenskej beletrii so zvukom doslovným prekladom. Kurzy angličtiny zadarmo online priamo na stránke.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 6 z 6