Vsetko.info » Vzdelávanie » Stredné školy

Pridať stránku

Stredné školy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Primacie skuškyDetail

  http://www.eprijimacky.cz
  Príprava na prijímačky na strednú školu určená pre žiakov základných škôl. Testy z oblasti matematiky, slovenského jazyka, všeobecného prehľadu a všeobecných študijných predpokladov .prijímačky, matematika, český jazyk, diktáty, všeobecný prehľad, všeobecné študijné predpoklady

 2. Gymnázium SŠG OstravaDetail

  http://www.ssgostrava.cz
  Šesťročné gymnázium výnimočné svojou otvorenosťou voči študentom a rodičom. Založené 1993, úspešnosť absolventov na prijímačkách na vysokú vyše 99%, plne vybavené multimediálne učebne, rozšírená výuka jazykov a konverzácie, desiatky voliteľných doplnkových aktivít a 45% zastúpenie mužov v učiteľskom zbore. Tak na čo ešte čakáte?

 3. Súkromná stredná odborná škola HOSTDetail

  http://www.skolahost.sk
  Súkromná stredná odborná škola HOST je zameraná na výchovu a vzdelávanie v oblasti cestovného ruchu, podnikania v hotelierstve, gastronómii, obchode, službách, turizme, informatiky a informačných a komunikačných technológií. Škola je členom medzinárodnej ratingovej organizácie IES - International Education Society London s právom vydávať medzinárodný certifikát vzdelania absolventom všetkých študijných odboroch a vzdelávacích aktivit.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 3 z 3