Vsetko.info » Vzdelávanie » Kurzy a školenia

Pridať stránku

Kurzy a školenia

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Opatrovateľský kurz, kurz opatrovania BM WORK AGENCYDetail

  http://www.opatrovatelsky-kurz.sk
  Opatrovateľský kurz, kurz opatrovania BM WORK AGENCY na celom Slovensku- Trenčín, Prievidza, Nitra, Levice, Prešov, Bratislava, Trnava, Spišská Nová Ves, Žilina, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Košice, Veľké Kapušany, a ďalšie. Zdarma kniha nemčina pre opatrovateľky, kurzy nemeckého jazyka pre opatrovateľky, Opatrovateľský kurz za najlepšie ceny na Slovensku, intenzívna forma výuky, kurz už za 4 týždne, akreditovaný opatrovateľský kurz.

 2. Ekonomická kanceláriaDetail

  http://www.eknitra.sk
  Ekonomické semináre v oblasti daní, účtovníctva, miezd, sociálneho, zdravotného poistenia. Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdovej agendy, DPH.

 3. Silvova Metoda - zlepšení komunikace s druhýmiDetail

  http://www.silvovametoda.cz/
  Silvova metoda je mezinárodní vzdělávací program rozvoje mysli a kontroly stresu. Je založena na vědeckých poznatcích účinnějšího použití mozku a mysli. Naučíte se 11 postupů na posílení zdraví, paměti, mozku, vitality apod.

 4. Školenia osobnostného rastuDetail

  http://www.angelik.sk
  Školenia osobnostného rastu, bohatej budúcnosti a šťastia v nás. Mali ste niekedy pocit, že neviete ako ďalej, že potrebujete pomôcť niečo zmeniť? Potom sme tu pre Vás. Školenia osobnostného rastu, bohatej budúcnosti a šťastia v nás

 5. Vedomé ženstvoDetail

  http://www.vedomezenstvi.cz/
  Ženský blog terapeutky a lektorky Dominiky Špačkovej na tému vedomé ženstvo: menštruácia, sebaliečenie, vnútorná krása ženy. Menštruačné kalíšky, semináre a poradenstvo.

 6. Škola zvádzania ZVÁDZAJ.skDetail

  http://www.zvadzaj.sk/
  Zvádzaj.sk neprináša iba klasické základy toho, ako môže byť muž úspešný u žien, ale prináša aj najnovšie, vlastné a originálne, pre Slovákov prispôsobené princípy, ktoré u žien fungujú.

 7. Improvements s.r.o.Detail

  http://www.improvements.sk/
  Ponúkame kvalitné Six Sigma školenia a Koučing. Školenia sú vedené skúsenými lektormi a sú presne cielené podľa profilu klienta. Naše školenia pokryjú celkovo Vaše potreby, počnúc vrcholovým manažmentom až po bežných zamestnancov. Naše školiace metódy patria k najpokrokovejším a sú dlhodobo testované. Garantujeme 100% prenos vedomostí a okamžitú aplikáciu v praxi už počas školenia. Ďalej ponúkame aj Vedenie Vašich projektov, prípadne audit Vášho Six Sigma programu.

 8. Firemné tréningy, vzdelávania a koučovaniaDetail

  http://www.elseaz.cz
  Else AZ poskytuje vzdelávanie nielen jednotlivcom, ale i firmám. Ponúkame koučovanie, tréningy a školenia v oblastiach manažérskych, obchodných a prezentačných schopností. Ponúkame aj kurzy zo série 1st Business Certificate, ktoré sú uznávané a cenené na európskej úrovni. Ďalšie služby, ktoré môže Else AZ ponúknuť sú v oblastiach poradenstva, firemných prieskumov a v neposlednej rade príprava a vypracovanie 360° Spätnej väzby.

 9. Krok k úspechu - life management portálDetail

  http://www.krokkuspechu.sk/
  Krok k úspechu je motivačno vzdelávací projekt pre každého, kto sa chce zbaviť svojich starostí, nadobudnúť vyššiu sebadôveru a s úsmevom kráčať svojim životom. Je to projekt pre každého, kto chce nielen nadobudnúť nove poznatky, ale aj pre každého, kto ma ťažkosti a chce sa s nimi zmieriť. Krok k úspechu vám na vlastné náklady ponúka aj poradenskú činnosť. Stačí poslať mail, netreba sa báť. Je to zadarmo.

 10. Logistická akademie | Logistika, certifikace, vzdělávání, školení logistikaDetail

  http://www.logistickaakademie.cz/
  Logistická akademie je místo, kde můžete rozvíjet a zúročit Vaše znalosti a dovednosti v oblasti logistiky a v případě Vašeho zájmu - získat některý z prestižních titulů, uváděných za jméno.

odkazy 21 - 30 z 35