Vsetko.info » Vzdelávanie » Jazykové školy

Pridať stránku

Jazykové školy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. A. School - škola angličtinyDetail

  http://www.aschool.sk
  Výučba anglického jazyka a preklady z angličtiny, one to one angličtina, Callanova metóda pre deti aj dospelých. Firemná výučba, štúdium akreditované MŠ SR.

 2. Jazyková škola Eurotrend21Detail

  http://www.eurotrend21.sk
  V ponuke jazykovej školy nájdete semestrálne, letné, alebo firemné jazykové kurzy. Nechýbajú ani kurzy jednotlivcov a juniorské programy. Organizujeme zahraničné jazykové pobyty.

 3. Jazyková škola ReVaDetail

  http://reva-akademos.sk
  Jazyková škola ponúka semestrálne jazykové kurzy pre verejnosť, firemné a individuálne jazykové kurzy. Naše kurzy sú akreditované. Ponúkame anglický, nemecký, francúzsky, španielsky a taliansky jazyk.

 4. Dr Bubo - jazykové pobytyDetail

  http://www.DrBubo.com
  Štúdium jazykov zahraničí. Vyše 45 rôznych krajín, 200 miest a 15 rôznych jazykov. On-line nákup jazykových a iných kurzov. Kúpte si jazyková pobyt ihneď! Pracovné pobyty, lacné letenky a cestovné poistenie taktiež na tomto webe.

 5. SKYPERS - jazyková školaDetail

  http://www.skypers.sk
  Jazyková škola SKYPERS, kurzy, preklady, tlmočenie Jazykové kurzy a preklady z/do hlavných svetových jazykov. Pre firmy aj verejnosť. Kurzy angličtiny akreditované Ministerstvom školstva SR podľa Spoločného európskeho referenčného rámca. Kvalita, individuálny prístup, zameranie na komunikáciu.

 6. Jazyková škola CHANTALDetail

  http://www.chantal.sk
  Jazyková škola ktorá učí 4x rýchlejšie. Navštívte naše ukážkové hodiny a rozhodnite sa či máte záujem o naše služby alebo nie - viac informácií o našej škole nájdete na stránkach

 7. Francúzska aliancia KošiceDetail

  http://www.afke.sk
  Francúzska aliancia Košice poskytuje informácie, knižničné služby a zabezpečuje kurzy francúzštiny, rôzne aktivity a kultúrne podujatia.Cieľom Francúzskej aliancie Košice je zvýšiť záujem o Francúzsko, podporiť jeho spoznávanie, šíriť francúzsky jazyk a frankofónnu kultúru a rozvíjať francúzsko- slovenskú spoluprácu.

« Predchádzajúce 1, 2 , Nasledovné

odkazy 11 - 17 z 17