Vsetko.info » Vzdelávanie » Jazykové školy

Pridať stránku

Jazykové školy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Jazyková škola v ŽilineDetail

  http://www.sjsza.sk
  Jazyková škola v Žiline je s počtom 2500 až 3000 poslucháčov ročne druhou najväčšou štátnou jazykovou školou na Slovensku.Na trhu vzdelávania pôsobíme vyše štyridsať rokov.

 2. Angličtina Je ĽahkáDetail

  http://www.anglictinalahko.sk
  Sme malá elitná škola angličtiny, ktorá sa ako prvá a jediná v Žiline nekompromisne zameriava na efektivitu, kvalitu a funkčnosť učebného procesu a jeho výsledky. Poskytujeme najvyšší britský štandard výučby angličtiny za cenu toho slovenského.Nie sme ďalšou školou v rade - sme jediní svojho druhu. Sme jazyková škola, ktorá svojim klientom hovorí pravdu. Sme jazyková škola, kde výučba skutočne funguje.

 3. Jazykové kurzy angličtiny BrnoDetail

  http://jazykove-kurzy-anglictina.info/
  Jazykové kurzy angličtiny Brno. Individuálna výučba cudzích jazykov a okrem svetového jazyka, akým je angličtina sa s nami môžete naučiť aj nemecky, španielsky alebo po rusky. Angličtina patrí k jazykom, ktoré otvárajú nové možnosti.

 4. Jazyková škola PrahaDetail

  http://www.skolarybicka.cz
  Jazyková škola Rybička Praha ponúka už niekoľko rokov kvalitnú výučbu cudzích jazykov pre deti od 3 do 18 rokov a pre dospelých. Výučba angličtiny, výučba francúzštiny a španielčiny v našej jazykovej škole prebieha v skupinkách po šiestich žiakoch. Jazyková škola Rybička - Praha

 5. Mgr. Ľuboslav Zumerling - AJZU Jazyková školaDetail

  http://www.ajzu.sk
  Jazykové kurzy angličtiny, kurzy nemčiny, jazykové pobyty v zahraničí - AJZU Jazyková škola . Kurz anglického jazyka - angličtina pre začiatočníkov, angličtina pre pokročilých. Preklad textu - preklad z angličtiny, preklad do angličtiny, preklad nemčiny.

 6. Letná škola Ruského jazykaDetail

  http://www.russiansummerschool.com/
  Organizujeme letnú školu Ruského jazyka na štátnej univerzite v rusku. Daný kurz je určený pre ludí, ktorí majú záujem sa výrazne zdokonalit v Ruštine. Študenti sa môžu zúčastniť skupinového alebo individuálneho kurzu. Na konci kurzu obdrží každý účastník certifikát o úspešnom ukončení štúdia od Ruskej Štátnej Univerzity.

 7. Jazyková škola, výuka angličtiny v Brně – kurzyDetail

  http://www.anglictinabrno.cz
  Naše jazyková škola pracuje se studenty v malých skupinách nebo jednotlivě. Výuka angličtiny probíhá v Brně, kousek od Lužánek. Angličtina – chcete rozumět a zvládat různé situace? Naučte se u nás mluvit v jazykové škole v Brně. Anglicky mluvit.

 8. Anglicky hrouDetail

  http://www.anglicky-hrou.cz
  Výuka angličtiny zábavnou formou. Učítete se anglicky? Zkuste to s námi! Náš internetový obchod nabízí množství zábavných her do výuky anglického jazyka. Vyberte si tu svoji a učte se hrou. Play in English.

 9. Top English - Jazyková školaDetail

  http://www.topenglish.sk
  Naša jazyková škola Top English bola založená na jar v roku 2008 a za necelé dva roky sme sa stali najväčšou jazykovou školou vyučujúcou angličtinu Callanovou metódou.

 10. Jazyková škola - Language bistroDetail

  http://www.languagebistro.sk/
  Hlavným zameraním našej jazykovej školy Language bistro je výučba anglického jazyka metódou Direct Method for English®. Naša jazyková škola patrí k licencovaným školám oprávneným používať DME. V záujme zachovania vysokej kvality výučby ju môžu používať iba školy, ktoré spĺňajú prísne kvalitatívne kritériá. Naším hlavným cieľom je naučiť Vás anglický jazyk rýchlo a efektívne.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 17