Vsetko.info » Šport » Vodné športy

Pridať stránku

Vodné športy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Vodácka cestovná kanceláriaDetail

  http://www.raftingcunovo.sk
  Moderný kanál s divokou vodou pri Čunove neďaleko Bratislavy len 20 min cesty autom. Každoročne sa tu organizuje niekoľko veľmi významných i medzinárodných vodáckych pretekov. Vyskúšajte si aj vy rafting na 6-miestnych člnoch v jedinečnom areáli vodných športov. Na absolvovanie nie sú potrebné žiadne predošlé skúsenosti s týmto športom. V každom rafte je s posádkou skúsený inštruktor, ktorý vás naučí všetko potrebné.

 2. Nereus.sk - plavecká škola v Žiline.Detail

  http://www.nereus.sk
  Nereus - plavecká škola v Žiline pre začiatočníkov aj pokročilých. Na našej stránke nájdete informácie o plaveckých kurzoch a našich športových aktivitách. Organizujeme kurzy baby plávania, plávania, letné tábory a športové podujatia.

 3. Potápačské okuliareDetail

  http://www.potapacskeokuliare.sk
  Potápačské okuliare Cressi a ScubaPro za výhodné ceny, s rýchlym dodaním. Ich výber sa vám pokúsime priblížiť a hlavne zjednodušiť. Poradíme vám ako sa o okuliare dobre starať aby vám dobre slúžili po dlhé roky.

 4. Babyplavanie - Plávanie detí a plávanie dojčiat.Detail

  http://www.babyplavaniezilina.sk
  Babyplavanie - Plávanie detí a plávanie dojčiat. Informácie o babyplávaní, typy ako a kde prežiť s dieťatkom krásne chvíle pri babyplávaní. Užitočné rady a desať rád, podľa ktorých si vyberiete poskytovateľa babyplávania.

 5. predaj kanoeDetail

  http://www.predajkanoe.sk/
  predaj a rozvoz kvalitných laminátových kanoe a vodáckych potrieb po celom Slovensku za veľmi výhodné ceny.požičiavanie kanoe a organizovanie splavov na malom Dunaji

 6. Kiteboardingová školaDetail

  http://www.kite-kurz.sk
  Naša škola sa špecializuje na výuku kiteboardingu.Od roku 2004 pôsobíme na ostrove Fuerteventura (Kanárske ostrovy).V roku 2007 sme vytvorili ďalšie kiteboardingové centrum v Brazílii. Naša škola má zkúsených instruktorov s dlúholetú praxú.

 7. Kite kurz - kiteboarding v exoticeDetail

  http://www.kite-kurz.cz
  Česká kite škola, která se specializuje na kiteboarding. Od dubna do července vyučujeme na Kanárech(ostrov Fuerteventura) a od září do prosince v Brazílii(Cumbuco). Zkušení instruktoři Vám zajistí bezpečný vstup do světa kiteboardingu.

 8. Aquapark Tatralandia Liptovský MikulášDetail

  http://tatralandialiptovskymikulas.sk
  Aquapark Tatralandia je jedným z najväčších vodných parkov v strednej Európe. Je výnimočný najmä kvôli svojim termálnym prameňom. Tatralandia je výborným miestom zábavy a relaxácie, nielen pre rodiny s deťmi.

 9. mini baby clubDetail

  http://minibabyclub.sk
  MINI BABY CLUB - Plávanie bábätiek v Spišskej Novej Vsi. Pre dieťatko je voda prirodzeným prostredím, v ktorom sa v prvých mesiacoch života dokáže pohybovať omnoho jednoduchšie než na suchej zemi.

 10. Koupaliště Královo PoleDetail

  http://www.koupalistekrpole.cz
  Čistá voda, skvěle upravené trávníky, profi plavčíci a řada atrakcí pro malé i dospělé - to je Koupaliště Královo Pole nedaleko centra Brna. 2x25m bazény, dětské brouzdaliště s přihřívanou vodou, pískoviště s prolézačkami a houpačkami.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 15