Vsetko.info » Šport » Golf

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Golf na FlorideDetail

  http://dovolena-florida.cz/
  Oblasť River Strand ponúka vynikajúcu príležitosť zahrať si golf v štáte Florida. U ihriska je možné prenajať ubytovanie a prežiť nádhernú dovolenku. Golfová dovolenka na Floride vám ponúka možnosť príjemného aktívneho odpočinku. Neváhajte a vydajte sa na River strand, Florida vám poskytne nádhernú dovolenku ktorúkoľvek časť roka.

 2. WGW - minigolf, realizácia stavba ihrískDetail

  http://www.wgw.cz
  Staviame minigolfová ihriska v špičkovej kvalite s parametrami závodných ihrísk. Ponúkame rôzne druhy minigolfových ihrísk od finančne aj priestorovo nenáročného záhradného minigolfu až po adventure golfové ihrisko. WGW - Reichl Karel

 3. Peter Švajlen, profesionálny hráč golfuDetail

  http://www.petersvajlen.com
  Oficiálna stránka Petra Švajlena, profesionálneho hráča golfu. Nájdete tu bibliografiu Petra Švajlena, kalendár golfových turnajov, na ktorých hrá a výsledky z turnajov

 4. golf-eshop.skDetail

  http://www.golf-eshop.sk
  Golf-eshop.sk - názov a obsah nášho golfshopu. Čo u nás pre tento šport môžete nájsť? Všetko. Od golf setov a samostatných palíc po golfové loptičky a čiapky. Ponuka je obohatená aj o novinky na slovenskom trhu. Nezabúdame ani na tréning golfistov. Ponúkame golfový sortiment od popredných značiek Callaway, TaylorMade, Dunlop, Nike, Wilson, Mizuno, Adidas, RAM a ďalšie.

 5. Golfportal.sk - najlepšie golfové zájazdyDetail

  http://www.golfportal.sk
  Najširšia ponuka golfových zájazdov od renomovaných cestovných kancelárií. Lastminute ponuky, golfové turnaje, indoorové turnaje, poistenie a letenky. Golfové balíčky. Golf na Slovensku. Možnosť online rezervácií golfových hotelov. Golfové firemné akcie a kurzy zelenej karty.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 5 z 5