Vsetko.info » Šport » Fitnes a kulturizmus

Pridať stránku

Fitnes a kulturizmus

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Olymp Health Club TrnavaDetail

  http://www.olympclub.sk/
  Prvý svetový fitness klub v Trnave. Špičkové fitness s kardiozónou, wellness s hydromasážnou vaňou, saunami a soláriom, skupinové cvičenia. Komplexný relax pre celú rodinu.

 2. Energy FitDetail

  http://www.energyfit.cz/
  Energy Fit Ostrava přináší novinky a trendy ze světa fitness. Skupinové cvičení na TRX, Power Plate, Kruhový funkční trénink, Zumba, Pump fx, Flexi bar, Pilates, Power Jóga, Bosu a další.

 3. Osobný trénerDetail

  http://www.fitness-trener.sk
  Tréningy pod vedením skúseného osobného trénera, stravovanie, jedálniček, tvarovanie postavy, chudnutie, silový tréning, tréning dvojíc, kondičné tréningy, diety

 4. Pre svaly.skDetail

  http://www.presvaly.sk
  Recenzie doplnkov výživy. Doplnky výživy nielen pre kulturistiku. Kulturisti a ich profily. Zaujímavé videá, cviky, tréningy, skúsenosti, testy, súťaže, šport. Všetko o doplnkoch výživy, kulturistike.

 5. Doplnková výživa pre športovcovDetail

  http://www.protein.cx
  Vitamíny a minerály, doplnky výživy na ochranu kĺbov, pred a po tréningu, či rôzne iné výživové doplnky nájdete v e-shope Protein.cx – obchode nielen pre športovcov.

 6. Športová a doplnková výživaDetail

  http://www.infinityobchod.sk
  Firma zaoberajúca sa distribúciou a priamym predajom športovej a doplnkovej výživy. Široký sortiment produktov – od aminokyselín, cez vitamíny a minerály, až po proteíny, kreatíny či gainery.

 7. HC CompactDetail

  http://www.hcc.cz
  Výrobce a prodejce vybavení pro fitness, aerobic, domácí posilovny, vybavujeme nemocnice a rehabilitační zařízení. Jsme největším prodejcem fitness strojů Kettler – rotopedy, ergometry, cyklotrenažéry, běžecké pásy, steppery, posilovací stroje a lavice.Vyrábíme posilovací stroje, kladky, hrazdy a činky. Online prodej fitness vybavení a dalších produktů značky Kettler a HC Compact. Široká nabídka sportovní výživ. Rotopedy, ergometry, cyklotrenažéry, běžecké pásy, steppery, posilovací stroje a lavice, kladky, hrazdy, činky.

 8. FITNESCLUB Eshop - Výživové doplnky a fitnes doplnkyDetail

  http://www.fitnesclub.sk
  Predaj doplnkov výživy a doplnkov fitnes priamo od výrobcov Biotech, Weider, Max Muscle, Aone, Kompava a veľa iných. Fitness doplnky a oblečenie od zn. Nebbia, Pro form, Everlast, Ultra fit, ... Prevádzkujeme tiež 20 rokov vlastné fitko v Pezinku.

 9. Fitness centrá, tréneri, rady a cvičeniaDetail

  http://www.profitness.sk
  Prečítajte si články o cvičení a poraďte sa, ako cvičiť efektívne, ako sa dostať do formy za pomoci osobných trénerov pre ženy a mužov. Nájdite si svoje fitness centrum. Začnite zdravo žiť.

 10. Shark Fitness HriňováDetail

  http://www.sharkfitness.sk/
  Shark fitness, fitness centrum Hriňová, moderné fitness centrum. Ponúkame množstvo posilňovacích strojov, kardio stroje pilates, step aerobik, joga, fit bar, prislusenstvo pre fitness

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 30