Vsetko.info » Služby a obchod » Výuka a kurzy

Pridať stránku

Výuka a kurzy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Personel Efekt – personálna a rozvojová agentúraDetail

  http://www.personelefekt.sk
  PERSONEL EFEKT, s.r.o., je najväčšia  regionálna personálna a pracovná agentúra na východnom Slovensku s 15 ročnou históriou.Ponúkame profesionálnu podporu pre záujemcov o prácu, v priateľskom prostredí zhodnotíme Vaše možnosti a pripravíme Vás na pracovný pohovor. Poskytujeme komplexné personálne poradenstvo a služby pre uchádzačov a  klientov. Zameriavame sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov, personálny lízing, assessment, koučing pre uchádzačov aj klientov ako aj tréningy a vzdelávacie programy. Sme flexibilní a prispôsobujeme sa potrebám našich klientov.

 2. Bavte sa - Zážitková agentúraDetail

  http://www.bavtesa.sk/
  Tak sa bav s nami! Zážitková agentúra Bavte sa ti prináša množstvo možností, ako stráviť voľný čas a neunudiť sa k smrti. Ak vyhľadávaš adrenalín, určite neodoláš našej ponuke. Možno ťa láka romantika, v takom prípade pre teba tiež niečo máme. Skrášli sa vďaka našim procedúram, vyskúšaj masáže, nauč sa niečo na našich kurzoch.

 3. Svet detíDetail

  http://svetdeti.com
  aktivity pre deti predskolskeho veku, program baby signs, znakovanie, hudobna skola yamaha, anglictina pre deti, eshop - leporela, dvd pre deti, textilné výrobky pre babetka - zavinovačky, prebalovacie podložky, chrániče matracov

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 3 z 3