Vsetko.info » Služby a obchod » Upratovacie a čistiace práce

Pridať stránku

Upratovacie a čistiace práce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. upratovanie,tepovanieDetail

  http://www.angelservice.sk
  Kompletné upratovacie a čistiace práce domácností, firemných priestorov, hotelových zariadení, obchodných priestorov, predajných zariadení, hál školských aj zdravotníckych priestorov, spoločných priestorov bytových domov, tepovanie a pod.Naše služby Vám radi poskytneme v Prešovskom a Košickom kraji

 2. Požičovňa umývacích automatov BratislavaDetail

  http://www.rein3-karcher.sk/rein3-kacher-sk/eshop/24-1-Pozicovna-Bratislava/80-2-Pozicovna-umyvacich-automatov
  Navštívte požičovňu rein3 karcher a prenajmite si umývacie automaty za skvelé ceny. Sme tu pre vás aby sme vám pomáhali. Sme tu pre vás aby sme vám pomohli s čistou domácnosťou.

 3. Upratovacie službyDetail

  http://www.upratovacie-sluzby.eu/
  Chcete mať naozaj čisto ? Tak nás kontaktujte ! Sme spoľahlivým partnerom pri spravovaní rôzne veľkých objektov. Zabezpečujeme komplexné upratovanie domov, bytových domov a kancelárií v Bratislave. Dôkazom toho sú desiatky spokojných klientov, pre ktorých dlhodobo poskytujeme naše služby.

 4. Hodinový manželDetail

  http://www.hodinovy-servis.sk
  Hodinový manžel - Komplexné služby pre domácnosť a firmy spojené s bežnými každodennými povinnosťami a opravami.

 5. Klinton, s.r.o. - čistiace a upratovacie práceDetail

  http://www.klinton.sk/
  Spoločnosť poskytuje komplexné denné i jednorazové upratovacie a čistiace práce vo výrobných, administratívnych alebo skladových priestoroch a čistenie budov.

 6. Upratovanie LUXDetail

  http://upratovanie-lux.sk
  Upratovacie služby v Bratislave a okolí. Upratovanie domácností a firemných budov. Upratovanie, čistenie, tepovanie, vypratávanie. Aj dlhodobá spolupráca. Viac info kontaktom na stránke.

 7. Čistiaci systém RainbowDetail

  http://www.rainbow-zvolen.sk/
  Stredisko distribúcie a servisu špičkových čistiacich systémov Rainbow. Dokonalné odstránenie nečistôt a vzduchom nesených častíc z Vášho interiéru.Prístroj Rainbow je najdokonalejší čistiaci a filtračný systém na Svete. S použitím vody, mocného prírodného živlu, vás zbaví aj tých najmenších nečistôt a vnesie do vášho domova doslova pocit sviežeho vzduchu po daždi.Odborníci a zákazníci sa zhodujú v tom, že zariadenie Rainbow je najlepší a najvýkonnejší domáci čistiaci systém na svete. Nezávislé laboratórne testy preukázali, že čistiaci systém Rainbow poráža konkurenciu v efektívnosti odstranenia nečistôt.

 8. Úklid domácnosti, hospodyně Praha a úklid v domácnosti v PrazeDetail

  http://www.uklid-hospodyne-praha.cz
  Hospodyně Praha, úklid domácnosti Praha, poskytnutí hospodyní a paní na úklid v domácnosti v Praze. Čištění koberců a čalounění. Svěřte nám Vaše domácí a úklidové práce a věnujte čas rodině a dětem.

 9. Služba gazdinkyDetail

  http://www.anerhaus.sk
  Komplexné služby pre rodinu a domácnosť. Služba gazdinky - pomocnica v domácnosti. Služba opatrovateľky - opatrovateľka detí a seniorov. Maľovanie, stierkovanie. Firemné upratovanie. Doplnkové služby - univerzálny majster priamo do bytu, domu, či firmy. Účtovné služby

 10. Čistenie okienDetail

  http://tepovanie-upratovanie.bodytep.sk/umyvanie-okien.html
  Ponúkame umývanie okien, výkladov, sklenených tabúľ, zrkadiel a iných častí zo skla. Súčasťou umývania okien je umytie rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapet.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 30