Vsetko.info » Služby a obchod » Učtovnícstvo a poradenstvo

Pridať stránku

Učtovnícstvo a poradenstvo

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Ing. Jana Mišková – ATP consultingDetail

  http://www.atpconsulting.sk
  Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, daňových priznaní. Kompletné spracovanie účtovnej agendy, miezd, personalistiky, vypracovanie všetkých druhov daňových priznaní.

 2. Zpracování účetnictví Levnedane.czDetail

  http://www.levnedane.cz/
  Levnedane.cz patří mezi douholeté profesionály v oboru zpracování daní a účetnictví. Daňová přiznání, daňová evidence, vedení účetnictví, zastupování na úřadech, zakládání firem a společností. S profesionály na daních ušetříte.

 3. Profesionalne uctovnictvo na dosah rukyDetail

  http://www.profiuctovnictvo.sk
  Eka-Z sro poskytuje profesionálne outsourcingové služby zamerané  na ekonomickú správu podniku. Spracujeme za Vás  jednoduché aj podvojné účtovníctvo, všetky druhy daňových priznaní, ročnú závierku a uzávierku, postaráme sa Vám o mzdy a personalistiku, ročné zúčtovanie zdravotného poistenia, knihy jázd, zriadime pre Vás nové obchodné spoločnosti, môžeme Vás úplne zastúpiť v styku s úradmi, vybavíme Vám úver, vykonáme dozor a ešte oveľa viac.

 4. PF/ACT, s.r.o.Detail

  http://www.pfact.sk
  PF/ACT, s.r.o. je spoločnosť s medzinárodným zázemím a bohatým know-how v oblastiach zakladania a správy obchodných spoločností, outsourcingu účtovníctva a spracovania miezd. V súčasnosti poskytuje naša slovenská kancelária služby prostredníctvom spoločností PF/ACT, s.r.o.

 5. Ing. Martina Jablonková - externé účtovníctvoDetail

  http://www.externeuctovnictvo.sk
  Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdového účtovníctva, personalistika. Spracovanie účtovníctva na diaľku. Externé vedenie účtovníctva Vám ušetrí Váš čas aj peniaze.

 6. ProFuturion accountingDetail

  http://www.profuturion.sk
  Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd, zakladanie a likvidácia obchodných spoločností, prenájom sídla, poradenstvo.

« Predchádzajúce 1, 2, 3 , Nasledovné

odkazy 21 - 26 z 26