Vsetko.info » Služby a obchod » Učtovnícstvo a poradenstvo

Pridať stránku

Učtovnícstvo a poradenstvo

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. MAX ekonom, s.r.o.Detail

  http://www.maxekonom.sk
  Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdového účtovníctva, vyhotovenie prvotných účtovných dokladov, kompletné účtovné poradenstvo. Mzdy a personalistika

 2. Účtovníctvo a mzdy - PPYRODetail

  http://www.uctovnictvo-mzdy.com/
  Firma Peter Pišák PPYRO sa zaoberá vedením jednoduchého účtovníctva, spracovaním miezd, personalistikou, a daňovým a finančným poradnestvom pre svojích klientov. Firma Peter Pišák PPYRO pôsobý hlavne v mestách Veľký Krtíš, Banská Bystrica, Zvolen, Lučenec, Krupina a v blízkom okolí týchto miest.

 3. Účtovníctvo 24/7Detail

  http://onlinemipel.sk
  Spracovanie DPH mesačne alebo kvartálne. Daňové priznania fyzických osôb a právnických osôb. Jednoduché účtovníctvo vedené na programe Alfa, podvojné účtovníctvo vedené na programe MRP, mzdy vedené na programe Olymp. Zasielanie účtovných dokladov a daňových priznaní aj cez internet do Vašej emailovej schránky. V prípade záujmu Vám nainštalujeme náš účtovný program zadarmo a celé účtovné obdobie budete mať aktuálny hospodársky výsledok. Fyzické aj právnické osoby za skvelú cenu: iba 25€ s DPH do 50 položiek v denníku. Cena je konečná! info@onlinemipel.sk, mobil: 0911050010

 4. Tomura Consulting s.r.o.Detail

  http://www.tomura.sk
  Poradenské a administratívne služby v oblasti podnikania, práva, ľudských zdrojov, marketingu, manažmentu, daní a účtovníctva. Financovanie projektov a zakladanie firiem. Vďaka skúsenostiam, širokej klientele a systému práce sme schopní ponúknuť Vám najvýhodnejšiu cenu.

 5. Corpora, a.s.Detail

  http://www.corpora.sk
  Profesionálne vypracovanie znaleckých a odborných posudkov, transformácie, likvidácie a reštrukturalizácie podnikov, archivačné služby, ekonomické, organizačné a účtovné poradenstvo.

 6. StartCompany - založenie s.r.o., ready made s.r.o., zmeny s.r.o., účtovníctvoDetail

  http://www.startcompany.sk
  Spoločnosť zaoberajúca sa zakladaním nových spoločností, predajom ready-made spoločností, zápisom spoločností do obchodného registra. Okrem odbornej pomoci a prípravy všetkých potrebných dokumentov ponúka aj účtovné služby.

 7. MIDA - Vaša účtovníčkaDetail

  http://www.vaseuctovnictvo.eu
  Vedenie účtovnej evidencie, mzdy a personalistika, dane, poradenstvo a lektorská činnosť. Vedenie jednoduchého účtovníctva, vedenie podvojného účtovníctva, spracovanie štatistických výkazov

 8. Adika s.r.o. - spracovanie účtovníctvaDetail

  http://www.adika.sk
  Ponúkame spracovanie účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiky, účtovné a daňové poradenstvo. Možnosť komunikácie s klientom aj v nemčine, angličtine, poľštine, francúzštine.

 9. Účtovníctvo prievidzaDetail

  http://jesica.sk
  Web prezentuje firmu, ktorá zabezpečuje vedenie účtovníctva v zmysle zákona, ďalej spracovanie a zatriedenie podkladov ako aj spracovanie DPH, vypracovanie daňového p riznania,spracovanie miezd.

 10. HOUR, spol. s r.o.Detail

  http://www.hour.sk
  Softvérová spoločnosť HOUR, spol. s r .o. je autorom niekoľkých produktov zameraných na problematiku spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov. Najaktuálnejšou novinkou na trhu je systém Humanet – intranetové riešenie postavené na technológii .NET, ktoré je priekopníkom v oblasti spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov on-line. Naše portfólio zahŕňa aj klasické produkty Human a Solid, vyvíjané a zdokonaľované na základe dlhoročných skúseností našej spoločnosti. V súčasnosti evidujeme už viac ako 1000 inštalácií týchto produktov a ich počet sa neustále rozrastá. Naša spoločnosť takisto nezabúda ani na outsourcing miezd a ľudských zdrojov ako strategickú podporu a jednu z možností úspory financií a zlepšenia služieb a rozvoja spoločností na Slovensku.

odkazy 11 - 20 z 26