Vsetko.info » Služby a obchod » Učtovnícstvo a poradenstvo

Pridať stránku

Učtovnícstvo a poradenstvo

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Dane, mzdy a účtovníctvo bez pokútDetail

  http://www.adu.sk
  Bezchybne vedené účtovníctvo je základ zdravej spoločnosti. Audit účtovníctva vykonáme bezplatne a navrhneme riešenia na odstránenie nedostakov skôr ako dostanete pokutu.

 2. SigmaEkonomikaDetail

  http://www.sigmaekonomika.sk
  "Venujte sa svojmu biznisu, ostatné urobíme za Vás..." Jednoduché účtovníctvo, Podvojné účtovníctvo, Personalistika, Zakladanie spoločností, Zdriaďovanie prevádzok, Elektronická podateľňa, Poradenstvo, Zastupovanie na úradoch...

 3. KA_SIM, s.r.o.Detail

  http://kasim.sk
  ÚČTOVNÍCTVO - MZDY - PERSONALISTIKA. VYUŽITE 20% zľavu na vedenie účtovníctva prvé 3 mesiace! *Ponúkame individuálny prístup a kvalitu za najlepšiu cenu. *Dodržiavame stanovené termíny. *Šetríme vaše náklady. *Diskrétnosť je zásada ktorou sa riadi naša firma.

 4. Odklad daňového přiznáníDetail

  http://www.odkladdanovehopriznani.cz
  Odklad daňového přiznání právnických a fyzických osob (DPPO, DPFO), odklad daní, daňový poradce. Odklad daně a zpracování přiznání k dani z příjmů právnických nebo fyzických osob v odloženém termínu zajistí náš daňový poradce.Když nestíháte podat daňové přiznání, je vhodné si včas zařídit odklad daňového přiznání. Odklad daňového přiznání si můžete zařídit na několik měsíců.

 5. Napodnikanie.sk – nápady na podnikanieDetail

  http://www.napodnikanie.sk
  Napodnikanie: Projekt je určený pre všetkých, ktorí majú záujem začať podnikať, vybudovať si vlastnú firmu, samostatnú zárobkovú činnosť alebo rozšíriť svoje podnikanie. Na základe projektu Vám chceme priblížiť jediné: ako začať úspešne podnikať a ponúknuť Vám podnikateľské nápady.

 6. Daňové priznanieDetail

  http://www.daneuctovnictvo.sk
  Daňové priznanie – každoročnú povinnosť firiem a občanov podať daňové priznanie zjednoduší vypracovanie daňového priznania špecializovanou firmou. Odborne vytvorené daňové priznanie vypracované aj na diaľku a dodané kuriérom do celej SR.

 7. Účtovníctvo - uctovnictvo-benko.skDetail

  http://www.uctovnictvo-benko.sk
  spracovanie podvojného účtovníctva, spracovanie jednoduchého účtovníctva, mzdová a personálna agenda, spracovanie účtovnej závierky, vypracovanie daňových priznaní a daňových hlásení, poradenstvo v oblasti

 8. MADO spol. s r.o.Detail

  http://www.madosoft.sk
  MADO - s nami ste online Výrobca a dodávateľ systému HUMANET, internetovej aplikácie pre mzdy a účtovníctvo. Pracujete cez internet kdekoľvek a kedykoľvek. Ideálne riešenie pre outsourcing.

 9. Zakladanie s.r.o. a vedenie účtovníctvaDetail

  http://www.lassard.eu
  Firma LASSARD, s.r.o. sa zaoberá vedením účtovníctva, zakladaním s.r.o. a školeniami BOZP a PO v Bratislave a okolí. Viac informácií nájdete na našej webovej stránke.

 10. Účtovníctvo – BreznoDetail

  http://www.uctovnictvo-brezno.sk
  Účtovníctvo - Brezno, to je vedenie jednoduchého účtovníctva pre podnikateľov, konzultácie a odborné poradenstvo + vedenie účtovnej evidencie. Sme tu pre vás.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 26