Vsetko.info » Služby a obchod » Stavebné práce

Pridať stránku

Stavebné práce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Obklady a dlažby Stará ĽubovňaDetail

  http://www.tatrarek.sk
  Rekonštrukcia bytového jadra Poprad, Stará Ľubovňa, Kežmarok. Výhodné ceny stavebných prác a zateplenia rodinných domov a budov. Obklady a dlažby, prenájom lešenia.

 2. Plošiny Bábik - dostaneme Vás horeDetail

  http://plosinybabik.sk
  Firma ponúkajúca širokú škálu služieb spojených s použitím vysokozdvižnej montážnej plošiny. Údržba pouličného osvetlenia, sprístupnenie vysokých miest, opravy a rôzne druhy prác a inštalácií. To všetko s nami. Dostaneme Vás hore.

 3. Restap - zodpovedné rekonštrukcie a prestavby bytov, domov a nebytových priestorov.Detail

  http://www.restap.eu
  Poskytujeme kvalitné služby a rady pri stavbe, rekonštrukcii a prestavbe domov, bytov a iných objektov. Murárske, vodoinštalatérske a kúrenárske služby v okresoch Prešov, Sabinov, Lipany či Stará Ľubovňa.

 4. Vše o stavebnictví Stavba.czDetail

  http://www.stavba.cz
  Ať už stavíte svépomocí, nebo jste dodavatel či řemeslník, nesmíte chybět na novém portálu Stavba cz. Najdete zde stavební materiály, rady a tipy jak stavět. Na stavba.cz nechybí diskuze, kde je stavební bazar, prodej pozemků nebo nabídky práce.

 5. Výškové práce | NalaneDetail

  http://www.nalane.sk
  Výškové práce - Nalane. Realizujeme výškové práce, vyskove prace pomocou horolezeckej techniky. Výškové práce pomocou horolezeckej techniky šetria čas a Vaše náklady, ktoré by ste vynaložili na náročné lešenia alebo žeriavy.

 6. Václav Jelen - Stavebná firma AQISDetail

  http://www.aqis.cz
  Zaoberáme sa údržbou a opravami stavebných objektov. Špecializujeme sa na objekty mestskej dopravnej infraštruktúry, mosty a tunely, ale robíme aj údržbu a opravy iných objektov.

 7. Amal -- maliarske a lakérnicke práceDetail

  http://www.amal.cz/
  Natierači a maliari pokojov, maliarské práce, nátery fasád, drevených a železných konštrukcií, lakovanie oken, dverí, zárubní a radiátorov, malovanie bytov, rodinných domkov, kancelárií, strhávanie tapiet, malovanie vysokotlakou technikou Airless, malujeme aj velké komerčné objekty, obchodné domy

 8. Geodetické službyDetail

  http://www.geodet-kon.sk
  Poskytujeme služieb v oblasti geodézie,kartografie a katastra nehnuteľností. Od zamerania skutočného stavu stavieb cez inžiniersku geodéziu,tvorbu máp,mapových podkladov,vektorizácie a digitalizácie.

 9. Horolezecká výstrojDetail

  http://www.lezeckavystroj.cz
  Bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení s ohledem na Vaše profesní zaměření a zapůjčení prodávaného zboží k praktickému vyzkoušení v našem prodejním skladu v Tisé.

 10. Elektroinštalácie - PullenergyDetail

  http://www.pullenergy.com
  Komplexné elektroinštalácie a zabezpečovacie systémy ( Elektromontážne práce ) 5 ROKOV ZÁRUKA, Projekcia, Elektroinštalácie, Rekonštrukcie, Zabezpečovacie systémy, Revízne prehliadky, Bleskozvody, Prípojky NN, Návrhy, realizácia a správa pripojenia k Internetu

odkazy 81 - 90 z 97