Vsetko.info » Služby a obchod » Stavebné práce

Pridať stránku

Stavebné práce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Acara Praha s.r.o.Detail

  http://www.acara.cz
  Firma ACARA PRAHA, s.r.o. se zabývá výrobou kovových dilatací a konstrukčních desek. Mezi další služby patří prodej obkladových profilů, lišt pro plovoucí i parketové podlahy a koberce. Společnost nabízí hlavně značky Acara, Dural, Aspro, Arbitron, Mirel a Schlüter Systems.

 2. Minor stavební s.r.o.Detail

  http://www.zateplujemedomy.cz
  Stavební firma provádí veškeré stavební práce. Převážně se zaměřujeme na hrubé stavby domů, základové desky, zámkové dlažby a fasády včetně zateplení.V rámci programu zelená úsporám rádi svým zákazníkům zajistíme veškeré potřebné úkony pro získání dotace. Jsme v seznamu dodavatelů Zelená úsporám. Naší prioritou je pracovní spolehlivost a seriózní jednání se zákazníky. S nabízenými pracemi máme dostatečné zkušenosti, které jsou zárukou dobře odvedené práce.

 3. Drevené podlahy, laminátové podlahy a ich montážeDetail

  http://www.mtpodlahy.sk
  Michal Timko, kvalitné drevené a laminátové podlahy značky Meister - kompletné služby, montáže, ponuka, predaj podláh a doplnkov, príslušenstva. Stavebné a inštalatérske práce.

 4. Garážové vráta, brány, pohony - BartošDetail

  http://www.brany-garazova-vrata.cz
  Dodávame, montujeme a prevádzame servis pre automatické garážové brány, vonkajšie brány a pohony. Vyrábame na mieru garážové sekcionálne brány, priemyselné brány, posuvné brány a dvojkrídlové vráta..

 5. Montáž sádrokartónu - Drevomont PLPDetail

  http://www.plpdrevomont.sk
  Ponúkame Vám montáž sádrokartónových systémov a priečok, podhľadov podkrovia, rôzne atypické stropy, steny, podhľady. Výroba a montáž interiérového nábytku a iné stavebno-stolárske práce za najlepšie ceny.

 6. HERON - elektrocentrály a motorové čerpadláDetail

  http://www.heron.sk
  HERON MOTOR- rámové a digitálne elektrocentrály, čerpadlá - kalové, drenážne a tlakové. Mobilné zdroje jedno a trojfázové. Výborný pomer kvalita/cena. Keď potrebujete silu.

 7. A-Rol Šruc - garážová vrataDetail

  http://www.a-rol.cz
  Specializujeme se na výrobu garážových vrat, rolet, pojezdových bran či kovovýroby. Firma pracuje s kvalitním materiálem a moderní technologií. Vyhovíme přáním

 8. Plastové okná Košice | DECCO-PlastDetail

  http://www.decco-plast.sk
  Maloobchod a veľkoobchod plastových okien. Dodávka, montáž a demontáž plastových okien. Plastové okná Košice, Mob.: +421 905 433 518

 9. Siostore s.r.o. - Kúpeľne, kuchyneDetail

  http://www.siostore.cz/
  Realizujeme kúpeľne, kuchyne, interiéry na kľúč a prestavby bytových jadier v Ústí nad Labem, kompletný servis v oblasti rekonštrukcie a modernizácie bytov a rodinných domov od zamerania až po realizáciu..

 10. ant - profesionálne náradie a nástrojeDetail

  http://www.ant.sk
  Profesionálne náradie a nástroje – veľkoobchod, maloobchod. Predaj a servis značiek Rems, Leister, Dytron, Metabo, Irwin, Hurner. Závitorezy, zváračky na plasty, vŕtačky, píly, brúsky, uhlové brúsky, náradie na opracovanie rúr, vrtáky, aku-skrutkovače.

odkazy 61 - 70 z 98