Vsetko.info » Služby a obchod » Stavebné práce

Pridať stránku

Stavebné práce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Stavebniny online Stavmont s.r.o. - Extol, Heron, Irbal, FortumDetail

  http://www.stavmontsro.sk
  V našom e-shope nájdete kvalitné pracovné náradie, čerpadlá, elektrocentrály, miešačky, atď...Radi Vás taktiež privítame v predajni v Kysuckom Novom Meste.Brúsky a nožnice na plech,lepiacie a teplovzdušné pištole,čerpadlá a vodné pumpy.

 2. Rekonstrukce bytůDetail

  http://www.rekonstrukt.eu
  Stavební firma Rekonstrukt nabízí rekonstrukce a renovace bytů, bytových jader a koupelen. Dále renovuje fasády, zabývá se půdními vestavbami a provádí různé druhy stavebních a instalatérských prací. Zajišťuje vše od drobných stavebních úprav až po generální rekonstrukce.

 3. Koupelny - Rekonstrukce koupelen Ostrava a okolíDetail

  http://www.petrom.cz/
  Jsme specialisté na kompletní rekonstrukce koupelen, ve městě Ostrava a širokém okolí. Vytváříme prostor koupelny, kuchyně a celkového bytu přesně na míru s ohledem na potřeby a přání zákazníku. Naším hlavním oborem činnosti jsou koupelny - rekonstrukce koupelen, vybavení koupelny a renovace koupelen. Dále také rekonstrukce bytů a rekonstrukce kuchyní.

 4. Ing. Libor TkáčDetail

  http://www.libortkac.cz
  Autorizovaný inženýr. Provádí inženýrskou, projektovou činnost a dozory ve stavebnictví, činnosti koordinátora BOZP na staveništi a překlady stavební dokumentace do němčiny.

 5. Energetický průkaz, diagnostika budovDetail

  http://www.energeticky-prukaz.com
  Nabízíme profesionální zpracování energetického průkazu a štítku budovy dle vyhlášky o hospodaření energií. Provádíme diagnostiku stavebních konstrukcí pomocí termovize a měření vlhkosti konstrukcí a povrchů konstrukcí, utěsnění objektu pomocí Blower door testů.

 6. VzduchotechnikaDetail

  http://www.centrum-usporneho-vetrania.sk
  Multi-VAC sa zaoberá riešením problematiky vzduchotechniky pre domácnosti i pre firmy. V ponuke máme vetrania a vykurovania pre domácnosti aj firmy. Navrhneme a vyriešime vetranie v byte, rodinnom dome, vykurovanie kúpeľne, odvetranie kancelárií a ďalšie

 7. 123okná, plastové okná a hliníkové dvere, TrenčínDetail

  http://www.123okna.sk
  Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s predajom a montážou plastových okien, dverí a doplnkov. Zárukou našej kvality je veľké množstvo spokojných zákazníkov. Dodávame najlepšie a najkvalitnejšie plastové okná v Trenčianskom kraji. V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

 8. Vjazdové brány, vráta - Ptáček PetrDetail

  http://www.vjezdove-brany.eu
  Vyrábame a montujeme vjazdové brány na diaľkové ovládanie. Časti brán zachádzajú do seba a šetrí až 40% miesta potrebného pre otvorenie brány. Ďalej ponúkame vstupné brány na automatický pohon, náhradné diaľkové ovládanie..

 9. Agro-Invest s.r.o.Detail

  http://www.agro-invest.sk
  Firma ponúkajúca výrobu a montáž oceľových konštrukciíí, opláštenie budov, montáž potrubných rozvodov, zváračské a kúrenárske práce, delenie hutného materiálu, zateplenie budov, rekonštrukcie, stavby na kľúč.

 10. Vjazdová vráta, brány - Ptáček PetrDetail

  http://www.vjezdova-vrata.cz
  Vyrábame a montujeme vstupné brány na diaľkové ovládanie. Časti brány zachádzajú do seba a šetrí až 40% miesta potrebného pre otvorená vráta. Ďalej ponúkame vstupné brány na automatický pohon..

odkazy 51 - 60 z 98