Vsetko.info » Služby a obchod » Stavebné práce

Pridať stránku

Stavebné práce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Bazénia - GardéniaDetail

  http://www.bazeniagardenia.sk/
  Bazény /od € 3298,-bez DPH/ s prelivom, so skimerom, kúpacie jazierka , betónové bazény s fóliou Alkorplan, hotelové bazény a wellness, septik, rekonštrukcie bazénov. Okrasné záhrady: zabezpečíme nádherné okolie Vášho domu, firmy a pod. Architektúra, závlahy. Predstavy o Vašej záhrade Vám pretavíme do projektu, ktorý Vám samozrejme ponúkame ZDARMA. Zastrešenie bazénov: Okná, dvere a tieniaca technika: Profil Salamander, Gealan, AluPlast Pôsobíme v celej SR / Záhrady len západ.

 2. Rekonstrukce koupelnyDetail

  http://www.3dnavrhy.cz
  Firma 3D Návrhy s.r.o. provádí rekonstrukce domu, střechy, koupelny, kuchyně, bytu či bytového jádra. Vyhotovuje 3D návrh a vizualizaci exteriéru a interiéru. Zpracovává projekty a dokumentace.

 3. Lešenárske riešenie na prenájomDetail

  http://www.lesenieprenajom.sk
  Prenájom lešenia s montážou a demontážou s bohatými profesionálnymi skúsenosťami. Lešenie k Vám dopravíme a naši školení a skúsení pracovníci sa o všetko postarajú. Všetky ponúkané služby vieme realizovať vo výškach využívaním techniky priemyselného horolezectva

 4. Haas Fertigbau - výroba montovaných domovDetail

  http://www.haas-fertigbau.sk
  Chcete bývať v rodinnom dome rýchlo a pohodlne? V tom prípade je pre Vás ideálnym riešením montovaný dom. Spoločnosť Haas Fertigbau je nemecký výrobca kvalitných montovaných domov. Domy vyrábame z eko materiálov a majú nízku energetickú náročnosť.

 5. Mirabel, s.r.o. - stavebné práceDetail

  http://www.mirabel.sk
  Spoločnosť Mirabel, s.r.o. realizuje výstavbu, rekonštrukcie a prestavbu bytových aj nebytových priestorov, výrobných hál, priemyselných stavieb v okrese Stará Ľubovňa aj v rámci celého Slovenska a zahraničia. Spoločnosť je okrem iných držiteľom certifikátu Systém manažérstva kvality.

 6. Montované domy Haas FertigbauDetail

  http://www.domont.sk
  Výstavba montovaných drevodomov poskytne pre celú rodinu moderné a ekologické bývanie. Spoločnosť Haas Fertigbau je zárukou vysokej kvality, má dlhoročné skúsenosti s výstavbou domov v celej Európe.

 7. SafetyMontDetail

  http://www.safetymont.eu
  Zasklievanie balkónov, lodžií, zimných záhrad a bazénov. Predaj a montáž bezpečnostných dverí, markíz a žalúzií. Najlepšie ceny. Certifikované výrobky. Dodacie doby 14 dní.

 8. Rekonštrukcia bytu TrenčínDetail

  http://www.ppstav.com
  Rekonštrukcia bytového jadra Trenčín, Dubnica nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, Bánovce nad Bebravou. Výhodné ceny a kvalitné prevedenie stavebných prác a zateplenia rodinných domov a budov. Obklady a dlažby.

 9. Prenájom a predaj LešeniaDetail

  http://www.farnex.sk
  Sme stavebná firma založená v roku 2001. Venujeme sa zatepľovaniu rodinných domov, sádrokartónom, vnútorným omietkam a poterom. Disponujeme viac ako 5.000m2 lešenia) a takisto aj zdvojnásobili počet zateplovačov,. Venujeme sa rekonštrukciám a revitalizáciam panelových a obytných domov.

 10. Rekonstrukce domuDetail

  http://www.rekonstrukce-plzen.cz
  Firma 3D Návrhy s.r.o. provádí rekonstrukce domu, střechy, koupelny, kuchyně, bytu či bytového jádra. Vyhotovuje 3D návrh a vizualizaci exteriéru a interiéru. Zpracovává projekty a dokumentace. Nabízí Vám kompletní servis „od návrhu k realizaci".

odkazy 31 - 40 z 97