Vsetko.info » Služby a obchod » Stavebné práce

Pridať stránku

Stavebné práce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Rezanie, vŕtanie panelov BratislavaDetail

  http://www.rezanievrtanie.sk/
  Rezanie, vŕtanie, búranie do betónu, kameňa a železobetónu v Bratislave. Robíme otvory pre dvere, okná, stupačky, prestupy, káble, vzduchotechniku a klimatizáciu. Zaoberáme sa stavebnými prácami a likvidáciou stavebného odpadu.Hlavným zameraním firmy Save express profi, s.r.o. je rezanie betónu, panelu a železobetónu, vŕtanie otvorov, búranie budov, demolácie objektov, rekonštrukcie domov a stavieb. Brúsenie betónových podláh a kameňa, maľovanie stien a iných činností zameraných pre stavby a domy. Firma pôsobí prevažne v rámci Bratislavy, na západnom a strednom Slovensku.

 2. Zemné a žeriavnícke práce ChoceňDetail

  http://www.kubovy-jeraby.cz
  Naša spoločnosť zabezpečuje žeriavnícke práce, zemné práce, prenájom plošín a medzinárodnej a vnútroštátnej autodopravu. Služby zabezpečujeme v lokalite Choceň, Pardubice a celé Východné Čechy.Milan Kubový - Kubový s.r.o.

 3. Stavební firma HladíkDetail

  http://www.stavbyhladik.cz
  Zednictví, elektroinstalace, truhlářství zkrátka vše pro Váš dům. Nemusíte kontaktovat více specializovaných firem, stačí oslovit nás. V našich oborech máme mnoho zkušeností a vždy odvádíme svou práci svědomitě.

 4. Strechy Living – strechy, ktoré vedia...Detail

  http://www.strechy-living.sk
  Strechy Living - odborné poradenstvo, predaj strešných krytín a doplnkov pre strechy. Aké strechy sú najvhodnejšie? Viete čo k výpočtu ceny strechy treba? Strechy cenníky. Strechy Bramac, strechy Mediterran, strechy Tondach, Euronit, KM Beta.

 5. Výroba betónových plotovDetail

  http://www.betonovy-plot.sk
  Betónové ploty dostupné pre každého. Špecializujeme sa na výrobu betónových plotov a príslušenstva. Na výber ponúkame rôzne vzory betónových plotov. Kvalita za rozumnú cenu.

 6. Výškové práce UP - Róbert BaňárDetail

  http://www.upmalacky.sk
  Spoločnosť sa zaoberá činnosťami: škárovanie a revitalizácia panelových bytových domov, čistenie fasád a okien výškových budov, odprašnenie priemyselných a výrobných hál, demoličné práce výškových objektov, maliarske a natieračšké práce vo výškach, montážne a demontážne práce vo výškach, čistenie striech a zvodových systémov od nečistôt a snehu, zrezávanie a orezy drevín.

 7. Dabat.eu - Stavebná firmaDetail

  http://dabat.eu
  Stránka stavebnej firmy s komplexnými službami v odbore. Dodávky stavieb na kľúč, Budovanie bytových a občianskych stavieb, Budovanie priemyselných stavieb, Zatepľovanie a rekonštrukcie budov, Komplexné tesárske práce, Montáž sadrokartónu, priečky, stropy a netradičné riešenia, Vodoinštalačné a kúrenárske práce, prípojky inžinierskych sieti, Projekty a dizajn.

 8. Tepelné čerpadlá Vlasák - PardubiceDetail

  http://www.tepelna-cerpadla-vlasak.cz
  Naša spoločnosť tepelné čerpadlá Vlasák Pardubice dodáva tepelné čerpadlá vzduch voda, zriaďuje podlahové vykurovanie a vykonáva zemné práce, predovšetkým cestou prenájmu rýpadlá JCB 3CX. Tepelné čerpadlá Pardubice, to je firma Vlasák.

 9. Orientačné systémy budov a informačné značenieDetail

  http://www.znaceni.cz
  Značení.cz - Navrhujeme informačné značenie, realizujeme orientačné systémy budov, svetelne reklamy a nápisy, bezpečnostné a technické značenie, podlahové značenie, servis a následné služby.orientačné systémy budov,svetelne reklamy,

 10. Bazénia - GardéniaDetail

  http://www.bazeniagardenia.sk/
  Bazény /od € 3298,-bez DPH/ s prelivom, so skimerom, kúpacie jazierka , betónové bazény s fóliou Alkorplan, hotelové bazény a wellness, septik, rekonštrukcie bazénov. Okrasné záhrady: zabezpečíme nádherné okolie Vášho domu, firmy a pod. Architektúra, závlahy. Predstavy o Vašej záhrade Vám pretavíme do projektu, ktorý Vám samozrejme ponúkame ZDARMA. Zastrešenie bazénov: Okná, dvere a tieniaca technika: Profil Salamander, Gealan, AluPlast Pôsobíme v celej SR / Záhrady len západ.

odkazy 21 - 30 z 96