Vsetko.info » Služby a obchod » Stavebné práce

Pridať stránku

Stavebné práce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. BellCon s.r.o.Detail

  http://bellcon.sk
  BellCon - Komplexná stavebná činnosť – stavba domu na kľúč, tehlové stavby, elektroinštalácie a dovoz materiálov. Realizácia tehlových stavieb, tehlových múrov, fasád z belgických, holandských alebo starých tehál. Vyhotovenie vnútorných i vonkajších elektrických rozvodov, bleskozvodov, montáž rozvodných skríň, zabezpečenie revíznych správ.

 2. Stavebniny kvalitne Fabrick - on-line predajDetail

  http://www.stavebniny-kvalitne.cz/
  Fabrick ponúka kvalitné stavebné prvky za výhodné ceny.Dřevěná a plastové strešné okná, žalúzie, markízy a rolety.Střešní fólie, parozábrany, točité a modulové schodisko, podkrovné protipožiarne schody, zábradlia a garážové brány.

 3. Rezanie, vŕtanie panelov BratislavaDetail

  http://www.rezanievrtanie.sk/
  Rezanie, vŕtanie, búranie do betónu, kameňa a železobetónu v Bratislave. Robíme otvory pre dvere, okná, stupačky, prestupy, káble, vzduchotechniku a klimatizáciu. Zaoberáme sa stavebnými prácami a likvidáciou stavebného odpadu.Hlavným zameraním firmy Save express profi, s.r.o. je rezanie betónu, panelu a železobetónu, vŕtanie otvorov, búranie budov, demolácie objektov, rekonštrukcie domov a stavieb. Brúsenie betónových podláh a kameňa, maľovanie stien a iných činností zameraných pre stavby a domy. Firma pôsobí prevažne v rámci Bratislavy, na západnom a strednom Slovensku.

 4. Zemné a žeriavnícke práce ChoceňDetail

  http://www.kubovy-jeraby.cz
  Naša spoločnosť zabezpečuje žeriavnícke práce, zemné práce, prenájom plošín a medzinárodnej a vnútroštátnej autodopravu. Služby zabezpečujeme v lokalite Choceň, Pardubice a celé Východné Čechy.Milan Kubový - Kubový s.r.o.

 5. Stavební firma HladíkDetail

  http://www.stavbyhladik.cz
  Zednictví, elektroinstalace, truhlářství zkrátka vše pro Váš dům. Nemusíte kontaktovat více specializovaných firem, stačí oslovit nás. V našich oborech máme mnoho zkušeností a vždy odvádíme svou práci svědomitě.

 6. Strechy Living – strechy, ktoré vedia...Detail

  http://www.strechy-living.sk
  Strechy Living - odborné poradenstvo, predaj strešných krytín a doplnkov pre strechy. Aké strechy sú najvhodnejšie? Viete čo k výpočtu ceny strechy treba? Strechy cenníky. Strechy Bramac, strechy Mediterran, strechy Tondach, Euronit, KM Beta.

 7. Výroba betónových plotovDetail

  http://www.betonovy-plot.sk
  Betónové ploty dostupné pre každého. Špecializujeme sa na výrobu betónových plotov a príslušenstva. Na výber ponúkame rôzne vzory betónových plotov. Kvalita za rozumnú cenu.

 8. Výškové práce UP - Róbert BaňárDetail

  http://www.upmalacky.sk
  Spoločnosť sa zaoberá činnosťami: škárovanie a revitalizácia panelových bytových domov, čistenie fasád a okien výškových budov, odprašnenie priemyselných a výrobných hál, demoličné práce výškových objektov, maliarske a natieračšké práce vo výškach, montážne a demontážne práce vo výškach, čistenie striech a zvodových systémov od nečistôt a snehu, zrezávanie a orezy drevín.

 9. Dabat.eu - Stavebná firmaDetail

  http://dabat.eu
  Stránka stavebnej firmy s komplexnými službami v odbore. Dodávky stavieb na kľúč, Budovanie bytových a občianskych stavieb, Budovanie priemyselných stavieb, Zatepľovanie a rekonštrukcie budov, Komplexné tesárske práce, Montáž sadrokartónu, priečky, stropy a netradičné riešenia, Vodoinštalačné a kúrenárske práce, prípojky inžinierskych sieti, Projekty a dizajn.

 10. Tepelné čerpadlá Vlasák - PardubiceDetail

  http://www.tepelna-cerpadla-vlasak.cz
  Naša spoločnosť tepelné čerpadlá Vlasák Pardubice dodáva tepelné čerpadlá vzduch voda, zriaďuje podlahové vykurovanie a vykonáva zemné práce, predovšetkým cestou prenájmu rýpadlá JCB 3CX. Tepelné čerpadlá Pardubice, to je firma Vlasák.

odkazy 21 - 30 z 98