Vsetko.info » Služby a obchod » Stavebné práce

Pridať stránku

Stavebné práce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Pokládka zámkovej dlažbyDetail

  http://www.meixner.sk
  Pokládka zámkovej dlažby,kamenné ploty,murované ploty,betonárske práce,maliarske práce,zateplovanie fasád a iné stavebné práce. Pokládka zámkovej dlažby,kamenné ploty,murované

 2. Cenovo bezkonkurenčné stavby krbov a pecí.Detail

  http://www.krbycetera.sk
  Dodávame a realizujeme obstavby krbových vložiek s poloakumulačným obstavaním.Naše krbové diela budú dominantou Vašej domácnosti.Krby vieme zhotoviť od 1.990€.

 3. Plastové okná INTER-OKNODetail

  http://inter-okno.sk
  PLASTOVÉ OKNÁ,INTER-OKNO veľkoobchod, bezkonkurenčné ceny na plastové okná, Bratislava, Nitra, Levice, najneskôr do 3-4 týždňov od objednania plastových okien , v našej pobočke Komárne. Pracujeme v Bratislave, v Nitre, v Leviciach, a v okolí týchto miest.Montáž a predaj našich plastových okien vo vysokej úrovni zameraný na zákazníka rovnako s kvalitou plastových okien a s cenovou prístupnosťou.Naše plastove okna sú štandartne ponúkané v oblých líniách nevyžadujú dodatocné nátery, tým šetria náklady na farbu a prácu a trvale si udržujú atraktívny a moderný vzhlad a sú nenárocné na údržbu, to sú naše plastové okná.

 4. Tepelné čerpadlá MYGRENDetail

  http://www.mygren.com
  Vývoj, výroba a predaj vlastných tepelných čerpadiel MYGREN a vykurovacej techniky. Dodávka a montáž kompletných kotolní. Predaj zariadení kotolní. Technologické poradenstvo v oblasti vykurovania a využívania alternatívnych zdrojov.

 5. Poľnohospodárske haly, stajne a stavbyDetail

  http://www.polnohospodarskehaly.sk
  Poľnohospodárske haly, stajne a stavby staviame od projekcie výroby až po montáž už 37 rokov.

 6. VašaStrecha.sk - stavba a rekonštrukcia strechyDetail

  http://www.vasastrecha.sk
  Sme partia overených remeselníkov, ktorý sa venujú iba strechám a majú za sebou niekoľko rokov praxe v obore. Robíme kvalitné a trvácne strechy pre vaše domy a firmy. Strechy realizujeme podľa platných predpisov a zákonov SR, dodržiavame všetky normy a odporúčania- a aj preto sú naše práce vysoko bezpečné a žiadané.

 7. Pracovní plošiny PlzeňDetail

  http://www.jandaplosiny.cz
  Firma Janda plošiny se zabývá pronájmy pracovních plošin a výškovými pracemi zejména v Plzeňském kraji. V současné době nabízíme pracovní plošiny a montážní nůžkové plošiny s pracovní výškou 30 metrů. Nabízíme rychlou, kvalitní a cenově výhodnou odvedenou práci.

 8. GKK-geodetická služba,s.r.o.Detail

  http://www.gkk.sk
  Geodetické práce v Bratislave a okolí - autorizovaný geodet a kartograf Ing. Ján Križan. Ak potrebujete geometrický plán, vytýčiť stavbu, digitálnu mapu ku kolaudácii stavby, polohopisný plan, výškopisný plán ...obráťte sa na nás.

 9. ATRIA SK voda, kurenie, plynDetail

  http://www.atria.sk
  Vážený a ctený zákazník, naša spoločnosť ATRIA.SK je internetový veľkoobchod v oblasti voda – kúrenie – plyn zameraný na konečného zákazníka, montážnika a malé obchody s výhodnými rabatovými podmienkami. Vzhľadom na nízku pridanú hodnotu a nízke náklady, s ktorými dokážeme operovať sú naše ceny v priemere o 15 až 30% nižšie ako z klasických veľkoobchodov. Všetky výrobky, ako sú kondenzačné kotly, solárne panely, systémové dosky a ďalšie sú nakupované priamo od výrobcu, alebo oficionálneho dovozu. To všetko je znova záruka nízkych cien! V prípade ďalších otázok, či telefonických objednávok nás môžete kedykoľvek kontaktovať. www.atria.sk

 10. Domy Atrium ExlusiveDetail

  http://www.domyexclusive.cz
  Nová dimenzia moderných a kvalitných drevostavieb, ktoré vynikajú modernými prvkami architektúry a unikátnym konštrukčným systémom, ktorý vytvára predpoklad pre dlhodobo bezproblémové, kvalitné a zdravé bývanie.drevostavby, rodinné domy, nízkoenergetické domy

odkazy 11 - 20 z 98