Vsetko.info » Služby a obchod » Stavebné práce

Pridať stránku

Stavebné práce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. RustiqueDetail

  https://rustique.sk/
  Už od roku 2001 Vám prinášame krajší domov vďaka ponuke jedinečných tehlových obkladov, tehlových dlažieb a obkladových pásikov. Kladieme dôraz na kvalitný materiál a poskytujeme komplexný servis služieb od osobného technického poradenstva, cez 2D a 3D vizualizáciu, dôkladné zameranie plochy, vlastnú dopravu, precíznu montáž a ďalšie doplnkové služby, ako rezanie tehál na objednávku, či uskladnenie prebytočného množstva tehličiek. K tomu si môžete našu širokú ponuku pozrieť v najväčšom showroome lícových tehál v Strednej Európe, a to v Bratislave na Ulici Svornosti 42.

 2. Wolf Slovenská republika s.r.o.Detail

  https://slovensko.wolf.eu/
  Sme jedným z popredných dodávateľov vykurovania a klimatizácie. Ponúkame aj smart riešenia, aby ste si vo svojom byte, či dome mohli optimálne prispôsobiť teplotu. Veľkoobchod aj maloobchod.

 3. LKU trade, s.r.o.Detail

  http://www.lkutrade.eu
  Firma vykonáva: zemné práce, výkopové práce, dovoz sypkých materiálov, odvoz stavebnej sute, pokládka zámkovej dlažby, výroba a realizácia betónových plotov, inžinierske siete, zimná a letná údrba

 4. PRESTIGE STONE - mramor, travertín, onyxDetail

  http://www.prestigestone.sk
  Firma PRESTIGE STONE sa zaoberá distribúciou kalibrovaných ale i na mieru rezaných obkladov a dlažieb z prírodného kameňa a následnou inštaláciou. V našej ponuke nájdete mramor, travertín, onyx, pieskovec a vápenec.

 5. Stavebná firma STAVMITDetail

  http://www.stavmit.sk
  Stavebná firma STAVMIT - stavebníctvo, cestovný ruch, filmový priemysel, plynárenský priemysel a palivová energetika.Náročné stavby v členitom teréne sú zvyčajne prevádzané na najvyšších kopcoch nad určitými lokalitami. Doprava stavebného materiálu je len za pomoci vrtuľníka. Výstavba štvorsedačkovej lanovky Vrátna-Paseky Stavba prevedená v rokoch 1998-1999. Je to jedna z najmodernejších sedačkových zariadení, kde stavebné práce boli náročné z hľadiska členitosti terénu, objemu prác a termínu. Stavba bola budovaná za pomoci dvoch vrtuľníkov.

 6. Elektrikár Žilina, elektroinštalácieDetail

  http://elektrikar-za.host.sk
  Montáž, rekonštrukcia, servis - elektroinštalácie, bleskozvod, rozvádzače, zapojenie elektrospotrebičov. Široká paleta elektroinštalačných prác od zapojenia svietidiel až po pripojenie objektu k elektrickej sieti.

 7. K-P, s.r.o. – komplexné služby v oblasti nízkoenergetickej výstavbyDetail

  http://www.kp-ned.sk
  Nízkoenergetická výstavba, montovaný nízkoenergetický dom, murovaný nízkoenergetický dom. Moderné a efektívne riešenia výstavby od návrhu až po kolaudáciu. Výstavba rodinných domov, konzultácie, vypracovanie a zmeny projektovej dokumentácie,...

 8. Montované domy pre mladýchDetail

  http://domypremladych.sk
  Ak sa zaujímate o Montované domy z ľahkej ocele tak táto stránka je tu pre Vás. Dozviete sa tu taktiež ako si vybrať čestnú stavebnú firmu so skúsenosťami a plno iných zaujímavých článkov.

 9. Drevené domčekyDetail

  http://www.drezvon.sk
  Drevené domčeky, predajné stánky a víkendové chaty od návrhu až po finálne dokončenie interiéru. Výroba a montáž drevárenských výrobkov, stavba altánkov, detské drevené domčeky a iné drevené stavby na mieru požiadavkám zákazníka.

 10. Instalater Hradec KraloveDetail

  http://instalaterhradeckralove.cz
  Jako instalatér působím především v Hradci Králové a okolí, případně v Pardubicích. Zakázky na vzdálenějších místech dle dohody. Jako subdodavatel při menších i větších zakázkách, jako údržbář veřejných i soukromých objektů i jako opravář poskytuji služby se svou firmou už od roku 1989. Moje zkušenosti jsou podložené stálým sledováním aktuálního vývoje a více než třicetiletou praxí v oboru. Při odváděné práci dbám na profesionalitu, pečlivost a z toho plynoucí spokojenost zákazníka. Dokáži vyjít vstříc i velmi náročným požadavkům.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 10, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 98