Vsetko.info » Služby a obchod » Servis a opravy

Pridať stránku

Servis a opravy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Predaj a servis váhDetail

  http://www.vamont.sk
  Firma Vamont s.r.o. sa zaoberá predajom, opravami a servisom váh. V ponuke sú rôzne druhy váh, ako napríklad váhy obchodné, paletové priemyselné, zdravotnícke či plošinové. Firma poskytuje okrem iného aj kalibráciu váh, vystavenie certifikátov či zabezpečovanie úradného overenia.

 2. Spravovanie reklamácií onlineDetail

  http://www.reklamacie.sk
  Reklamácie riešené online systémom na evidenciu a spravovanie reklamácií. Reklamačný systém komplexne pokrýva manažovanie reklamácií, tvorbu reklamačnej dokumentácie a notifikácie emailom / sms o stave reklamácie. 30-dňový test služby zdarma.

 3. Elektro - KopeckýDetail

  http://www.elektrokopecky.sk
  Montáž, opravy a rekonštrukcie elektroinštalácií(všetky druhy vrátane revízií bleskozvodov, verejného osvetlenia), elektroporuchy. Opravy NONSTOP! Sme tu pre vás

 4. Predaj, servis, montáž satelitov - Banská ŠtiavnicaDetail

  http://www.pc-team.sk
  PC-team.sk ponúka komplexné služby v oblasti predaja a servisu PC, elektronických zariadení, herných konzol a GPS navigácii, čipovanie PlayStation. Ponúka takisto aj predaj, servis, montáž satelitov a vysokorýchlostný internet.

 5. MPK servis - čištění kanalizaceDetail

  http://www.cisteni-kanalizace.cz
  Komplexní havarijní servis při havárii kanalizace a odpadu. Zajistíme do jedné hodiny od nahlášení čištění ucpané kanalizace. Výstavba nových kanalizačních tras včetně zemních a výkopových prací. Zajišťujeme monitorování kanalizace kamerovým systémem, revize kanalizace s vyhotovením revizní zprávy na CD nosiči, opravy a rekonstrukce kanalizace. Čištění domovních odpadů a kanalizačních stoupaček.

 6. T-parky s. r. o. - detské ihriskáDetail

  http://www.t-parky.sk
  Ponúkame komplexné služby týkajúce sa detských ihrísk, prírodných a multifunkčných športovísk a parkov. Herné prvky a mobiliár z agátového dreva, vzduchové trampolíny, dopadové plochy, povrchy z liatej gumy, skateparky, prvky pro seniorov.

 7. BSJ s.r.o. Kompresory kúrenie chladenieDetail

  http://www.bsj.cz
  Spoločnost dodává kompresory a kompresorovú techniku, chladiace zariadenia, klimatizácie a systémy vykurovania na kľúč pre priemyslené priestory a objekty. K týmto systémom a zariadeniam firma dodává aj náhradné dielce a zabezpečuje servis.

 8. KKG Nemec spol. s.r.o.Detail

  http://www.kkgnemec.eu
  Našou oblasťou je chladiarenská technika, vzduchotechnika, klimatizácie, či meranie a regulácie. Zaistíme záručný aj pozáručný servis všetkých typov zariadení. Nechýbajú ani výborné ceny a akcie

 9. PCsH - PC servis HandlováDetail

  http://www.pcsh.sk
  Profesionálny servis PC a notebookov priamo u Vás doma. Komplexné služby v oblasti office aplikácií. Tvorba web stránok na mieru. Služby za bezkonkurenčné ceny.

 10. Napojenie - psychologická technikaDetail

  http://www.napojeni.cz
  Ponúkame psychologicko-spirituálne techniku Napojenie, ktorá vám pomôže získať energiu, charizmu a vedie k fyzickému a duchovnému rozvoju. Nájdete ľahšie svoje životné poslanie, stanete sa úspešnejším v práci, podnikaní, vzťahoch av živote všeobecne.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 10 z 10