Vsetko.info » Služby a obchod » Revízne služby

Pridať stránku

Revízne služby

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Elektroinštalácie KežmarokDetail

  http://2v.sk
  Hľadáte riešenie pre Vaše elektroinštalácie v meste Kežmarok? Hľadáte odborníka v oblastí revízií elektrických inštalácií a prenosných spotrebičov? Zavolajte a nechajte to na nás.

 2. Kominictví KusýDetail

  http://www.kominictvi-kusy.cz
  Nabízíme kominické práce, čištění komínů, kamen a krbů a vyhotovení zpráv o provedení kontroly spalinových cest. Služby poskytujeme v regionu Chrudim, Pardubice, Vysoké Mýto, Hradec Králové a okolí. Zprostředkování revize komínu.

 3. Elektrorevize Jiří BubenDetail

  http://www.elektrorevizebuben.cz
  Provádí revize vyhrazených elektrických zařízení nízkého napětí. Revize strojů, elektroinstalací, hromosvodů, revize elektro spotřebičů a nářadí, svářeček.

 4. Pyroboss, spol. s r.o.Detail

  http://www.pyroboss.sk
  Vykonávame komplexné služby: pracovná zdravotná služba (PZS), bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci (BOZP), požiarna ochrana (OPP) a civilná ochrana (CO). Pre hasiace prístroje, hydranty a ostatné hadicové zariadenia zabezpečujeme predaj, kontroly a servis.

 5. Revize elektro hromosvodů spotřebičů vyhláška 50Detail

  http://e-revize.cz
  Rudolf Švorčík Elektromont Revize elektrických zařízení instalací,hromosvodů,Revize elektro strojů,nářadí a spotřebičů,Elektrorevize,Školení vyhlášky 50.Působnost celá ČR Náchod,Hradec Králové,Praha

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 5 z 5