Vsetko.info » Služby a obchod » Reprografické služby

Pridať stránku

Reprografické služby

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Online tlač ŠevtDetail

  http://www.tlac-sevt.sk/
  Špičková online tlač - vizitky, hlavičkové papiere, letáky, plagáty, pozvánky, oznámenia, katalógy a mnohé ďalšie. Základnou stratégiou spoločnosti je efektívne poskytovanie všetkých produktov a služieb pod jednou strechou. Spoločnosť sa zameriava na zásobovanie malých, stredných a veľkých spoločností, ako aj koncových zákazníkov. Ponukou komplexného sortimentu tovaru a služieb sa snažíme svojim zákazníkom ušetriť čas a peniaze a ponúknuť im komplexnú starostlivosť a servis. Na tieto účely využívame aj distribučno-informačné kanály ako telemarketing, direct mailing a v neposlednom rade škálu elektronických produktov prostredníctvom elektronického portálu. V našej databáze je viac ako 100 000 registrovaných zákazníkov, ktorých podľa vybraných kritérií pravidelne informujeme o novinkách a aktuálnych akciách, o ktoré by mohli mať záujem.

 2. Reklamná agentúra | Tlačiareň | Knihárstvo - REPRESS, spol. s r.o. HodonínDetail

  http://www.repress.cz
  Graficky navrhneme a kvalitne vytlačíme: Logo, Výtlačky, Vizitky, Razítka, Knihy, Diplomové práce, Plagáty, Letáky, Samolepky, Etikety na víno, Polepy aut, Billboardy, Reklamné predmety, Potlač textilu. REPRESS, spol. s r.o. HODONÍN, Jižní Morava

 3. Okat tlačiarenské službyDetail

  http://okat.sk
  Okat kopírovanie a polygrafia je tu pre Vás, ak potrebujete vizitky, letáky alebo iné tlačené materiály pre firmy, ako aj pre jednotlivcov. Využite pestrú ponuku tlačiarenských služieb, digitálnej a ofsetovej tlače.

 4. Svadobné oznámenie, svadobné pozvánky, Kyoprint.skDetail

  http://www.kyoprint.sk
  Ponúkame tlač svadobných oznámení a pozvánok na svadbu z 12 katalógov, tlačíme svadobné oznámenia na mieru. Svadobné oznámenia sú vyrábané netradičnými tlačovými metódami, ako sú razenie, slepotlač a výsek.

 5. Grafické studioDetail

  http://www.pekpress.cz
  Kompletní nabídka předtiskové přípravy - grafické práce, DTP, sken, kontrolní nátisk Cromalin. 20 let zkušeností. Vytvoříme pro Vás : logo, knihu, pozvánku, plakát, katalog, grafický návrh www. Tisk veškerých běžných tiskovin od viziek po knihu.

 6. FOTOGRAF východ - Matúš Vencúrik - svadobný fotografDetail

  http://www.fotografvychod.sk/
  Svadobný fotograf Matúš Vencúrik je fotograf pre východné Slovensko. Fotografuje najmä v mestách Prešov, Košice, Humenné, Vranov, Trebišov, Michalovce, Snina, Bardejov, Svidník, Stropkov, Stará Ľubovňa, Poprad, Rožňava, Levoča... atď. Ak je pre Vás fotograf na svadbe dôležitý, Matúš Vencúrik - FOTOGRAF východ je správna voľba. Pozrite si svadobné fotky a uvidíte rozdiel.

 7. Svadobné oznámeniaDetail

  http://www.invite-to-wedding.eu/sk/
  Grafické návrhy a tlač svadobných oznámení. Výber z niekoľkých katalógov. Svadobné oznámenie s fotografiami, klasická, kreslená.Tlačíme netradičné individuálne svadobné oznámenia. Grafický návrh oznámenia vykonáme podľa Vašej predstavy.Okrem svadobných oznámení robíme samozrejme aj pozvánky k stolu, menovky a meníčka. Graficky všetko spracujeme podľa Vašich požiadaviek. (Menovky možno objednať neskôr dodatočne, až budete mať zoznam hostí.)

 8. Dali - tlačiarenské službyDetail

  http://www.daliprint.eu
  Bohatá ponuka tlačových služieb, venujeme sa ofsetovej aj digitálnej tlači, vydavateľskej činnosti. Poskytujeme kompletný polygrafický servis a poradenstvo pod jednou strechou.

 9. 123 vizitkyDetail

  http://www.123vizitky.sk
  Online výrobca vizitiek. Vyexpedovanie do 24 hod. Zadarmo design vizitky z vyše 850 predlôh, balné a poštovné. Tlač vizitky aj z dodaného súboru. Digitálna tlač do SRA3.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 9 z 9