Vsetko.info » Služby a obchod » Realitné kancelárie

Pridať stránku

Realitné kancelárie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Byty na prodej po celé ČRDetail

  http://www.byty-na-prodej.com
  Pokud chcete nabídnout byt nebo byty na prodej, zaregistrujte se na webových stránkách a Vaše reality se objeví v inzerci desítek realitních serverů. Nebo registrujte poptávku na byt, kdekoli po ČR a my ji rozešleme realitním kancelářím.

 2. Exekuce nemovitostiDetail

  http://www.exekucenemovitosti.info
  Podrobné informace na téma exekuce nemovitosti a možnosti jejího řešení. Kdo exekuci nemovitosti nařizuje, kdo ji provádí a jakým způsobem se exekuce nemovitosti projeví na majetku dlužníka a katastru nemovitostí. Blokace nemovitosti se provádí na základě exekučního příkazu na prodej nemovitosti, který exekutor pošle dlužníkovi (povinnému), věřiteli (oprávněnému) a katastru nemovitostí lépe řečeno na katastrální úřad a to v místě trvalého bydliště dlužníka ten zapisuje Usnesení o nařízení exekuce a také pokud nemovitost leží v jiné lokalitě, pak i místně příslušnému katastrálnímu úřadu, který zapisuje Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti. Exekuci na nemovitost může provádět soud, finanční úřad nebo exekutor podle litery zákona. Exekutora si vybírá jeho klient tedy věřitel a nemusí být vůbec místně příslušný v lokalitě, kde má dlužník sídlo nebo leží nemovitost.

 3. Prodej bytůDetail

  http://www.prodejbytu.com
  Pokud jste si řekli: Prodám byt, pak jste na správné adrese. U nás je nejlepší místo kde můžete začít. Náš cíl je jediný: výhodný a úspěšný prodej Vašeho bytu v ČR, stejně tak jako nalezení vhodného bytu pro Vaše potřeby. Prodej bytu nebyl nikdy snadnější. Najdete zde byty na prodej z celého realitního spektra: byty na prodej, 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk, 4+1 a další. Můžete prodat bezrealitky, s pomocí právníka či za pomoci prověřené realitní kanceláře.

 4. Byty k pronájmuDetail

  http://www.bytykpronajmu.eu
  Byty k pronájmu je server nabídek bytů na pronájem z celé České republiky. Patří do systému serverů zaměřených na reality prodej a pronájem. Stačí si vybrat. Najdete zde byty 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk, 4+1 a další. Pokud chcete nabídnout byt k pronájmu, zaregistrujte se a Váš byt se objeví v inzerci desítek realitních serverů.

 5. Hotel Reality – reality cestovného ruchuDetail

  http://www.hotelreality.sk
  Reality cestovného ruchu. Realitný portál. On-line inzercia realít zameraná na nehnuteľnosti v cestovnom ruchu. Hotely, Penzióny, Ubytovanie.. Reality - predaj a prenájom.

 6. Pronájem bytu PlzeňDetail

  http://www.plzen-pronajem-bytu.cz
  Specializované stránky realitního makléře na pronájem bytu a bytů v Plzni a okolí. Najdete zde byty k pronájmu všech velikostí, můžete zadat nabídku či poptávku na byt.

 7. Prodej nemovitostiDetail

  http://www.prodejnemovitosti.com
  Prodej nemovitostí je společný nabídkový server pro prezentaci realitních nabídek www.vlastnici.cz a realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Nemovitosti na prodej od bytů, domů až po pozemky.

 8. Odkup nemovitostíDetail

  http://www.nemovitosti-odkup.cz
  Naše realitní kancelář nabízí přímý odkup nemovitosti za hotové v případech, kdy potřebujete rychle finance. Odkup proběhne snadno a rychle ať už chcete odkup bytu, domu, pozemku. Vyřešíme i zástavy a exekuce. Do dvou dnů.

 9. Slnečná stráňDetail

  http://www.lviingreal.sk/
  19 stavebných pozemkov pripravených na výstavbu 19 rodinných domov, na celkovej ploche 2 hektáre. Pozemky sa nachádzajú na západnom okraji sídliska Podbreziny v Liptovskom Mikuláši. Pozemky sú vo výmerách 900 -1100 m2.

 10. Reality MalackyDetail

  http://www.reality-malacky.eu
  Stránka poskytuje kompletnú ponuku realitných kancelárií z okresu Malacky.Sprostredkuje predaj,prenájom,kúpu,výmenu a dražbu všetkých druhov nehnuteľností-bytov,domov,objektov,priestorov,pozemkov.

odkazy 21 - 30 z 120