Vsetko.info » Služby a obchod » Realitné kancelárie

Pridať stránku

Realitné kancelárie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Výkup bytů za hotovéDetail

  http://www.vykupbytuzahotove.cz
  Nedaří-li se vám prodej bytu klasickou cestou přes realitní kancelář nebo bez realitky a již vás tlačí čas, abyste měli byt prodaný a měli hotovost na účtě, pak vám nabízíme výkup bytů za hotové, kdy peníze budou během dvou dnů.

 2. Exekuce nemovitostíDetail

  http://www.nemovitosti-exekuce.eu
  Naše realitní společnost řeší exekuce nemovitostí po celém území České republiky. Stačí když vyplníte formulář, nebo nám zavoláte, my přijedeme a vyřešíme exekuci na vaší nemovitosti k vaší spokojenosti. Oddlužení, výkup.

 3. Byty na redajDetail

  http://www.projektquadra.sk/
  Projekt Quadra – novopostavené byty v tichom prostredí v Dubnici nad Váhom na Cédrovej ulici. Lokalita bytových domov je situovaná v dostupnej vzdialenosti z centra mesta, kde sa vo vzdialenosti cca 600 m nachádza mestská a regionálna vybavenosť. Ponúkame 2 a 3 izbové byty s výmerou od 48 do 86 m2. Predávané sú prevažne ako holobyty,  prípadne ako štandard alebo nadštandard. V rámci štandardu je možnosť vybrať  si z viacerých typov podláh, interiérových dvier,  dlažieb a obkladov v kúpeľni a WC.   Pre firmy ponúkame predaj alebo prenájom  manažérskych bytov na mi  

 4. Prodej a pronájem bytů, domů a komerčních prostorDetail

  http://www.progressreality.cz
  Progress Reality s.r.o. je realitní kancelář se sídlem v Praze. Zaměřujeme se na prodej bytů, pronájem bytů, prodej a pronájem domů, komerčních prostor. Dále pak prodej pozemků, chat a chalup.

 5. MONNO REALITYDetail

  http://www.monnoreality.sk/
  Realitná kancelária MONNO Reality, ponúka na predaj a prenájmom byty, rodinné domy, pozemky, chaty, podnikateľské objekty hlavne v lokalitách Nitra a Nitra - okolie.

 6. Nehnuteľnosti RožňavaDetail

  http://www.nehnutelnosti-roznava.eu
  Stránka sa zameriava na kompletnú ponuku nehnuteľností v okrese Rožňava.Prehľadným spôsobom sprostredkuje predaj,kúpu,prenájom,výmenu a dražbu domov,bytov,objektov,priestorov a pozemkov.

 7. Byty PrahaDetail

  http://www.praha-byty.eu
  Vítejte na internetových stránkách specializovaných na byty v Praze. Jmenuji se Jaroslav Hlavsa a pracuji jako realitní makléř, poradce a obchodník s byty. Na tomto webu najdete byty na prodej převážně z Prahy a okolí. Web je součástí unikátního on-line business systému, jehož cílem je maximální zviditelnění nabídky pro mé klienty.

 8. Reality MichalovceDetail

  http://www.reality-michalovce.eu
  Stránka je zameraná na kompletnú ponuku realitných kancelárií v okrese Michalovce.Sprostredkuje predaj,prenájom,výmenu a dražbu domov,bytov,objektov,priestorov i pozemkov.

 9. Byty na prodej po celé ČRDetail

  http://www.byty-na-prodej.com
  Pokud chcete nabídnout byt nebo byty na prodej, zaregistrujte se na webových stránkách a Vaše reality se objeví v inzerci desítek realitních serverů. Nebo registrujte poptávku na byt, kdekoli po ČR a my ji rozešleme realitním kancelářím.

 10. Exekuce nemovitostiDetail

  http://www.exekucenemovitosti.info
  Podrobné informace na téma exekuce nemovitosti a možnosti jejího řešení. Kdo exekuci nemovitosti nařizuje, kdo ji provádí a jakým způsobem se exekuce nemovitosti projeví na majetku dlužníka a katastru nemovitostí. Blokace nemovitosti se provádí na základě exekučního příkazu na prodej nemovitosti, který exekutor pošle dlužníkovi (povinnému), věřiteli (oprávněnému) a katastru nemovitostí lépe řečeno na katastrální úřad a to v místě trvalého bydliště dlužníka ten zapisuje Usnesení o nařízení exekuce a také pokud nemovitost leží v jiné lokalitě, pak i místně příslušnému katastrálnímu úřadu, který zapisuje Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti. Exekuci na nemovitost může provádět soud, finanční úřad nebo exekutor podle litery zákona. Exekutora si vybírá jeho klient tedy věřitel a nemusí být vůbec místně příslušný v lokalitě, kde má dlužník sídlo nebo leží nemovitost.

odkazy 11 - 20 z 118