Vsetko.info » Služby a obchod » Projekčné služby

Pridať stránku

Projekčné služby

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Návrh a realizácia interiéru - fortep.skDetail

  http://fortep.sk/
  Nechajte návrh a realizáciu interiéru na skutočných profesionálov.Spoločnosť Forte P ponúka svoje služby pre domy, byty, administratívne budovy, ale aj reštaurácie a ďalšie priestory. Viac na fortep.sk.

 2. Apolloprojekt, s.r.o.Detail

  http://www.apolloprojekt.sk
  Projektovanie pozemných a inžinierskych stavieb a ich zmien. Inžinierska činnosť vo výstavbe, protipožiarna bezpečnosť, elektrická požiarna signalizácia, prevencia závažných priemyselných havárií, stavebný dozor. Uskutočňovanie stavieb. Rekonštrukcia a modernizácia priemyselných stavieb a celkov. Odborná technická pomoc (zámery, štúdie, koncepcie stavieb, expertízy, odborné posudky a stanoviská). Normotvorba.

 3. MPprojekt - projektovanie rodinných domovDetail

  http://www.mpprojekt.sk
  Naša firma MP projekt sa zaoberá projekčno-inžinierskou činnosťou. Profesionálny tím odborníkov s dlhoročnou praxou vo všetkých oboroch /Technické zariadenia budov, elektroinštalácia, požiarna bezpečnosť, energetické posudky/ , Vám zaručia vyriešenie každého potrebného detailu vo Vašom projekte. Projekt rodinného domu, inžinierska činnosť, Projekt na stavebné povolenie, Realizačný projekt, Statika, Vykurovanie, Vizualizácie, Najlacnejší projekt, Technické zariadenia budov, projektovanie, projekt drobnej stavby, 3D,

 4. b52 studio, s.r.o.Detail

  http://b52.sk
  Architektonicko - projekčný ateliér Studio b52 sa zaoberá návrhom širšieho spektra stavieb od občianskych stavieb, cez sakrálne stavby po priemyselné stavby. Spolupracuje s odborníkmi a disponuje vlastným tímom architektov a stavebných inžinierov

 5. Ing. Zuzana Blažková - zahradní architekturaDetail

  http://www.blazkova-zahrady.cz
  Nabízíme projektování zahrad rodinných domů na míru Vašim představám od modelace terénu zahrady, vysázení rostlin stromů a keřů, založení záhonů, skalek, jezírek či potůčků. Zajistíme kompletní realizaci Vaší zahrady, svěřte své starosti nám a Vy si užívejte a na zahradě odpočívejte.

 6. Ing. Ondřej Šnobl TREON projekční kancelářDetail

  http://www.treon.cz
  Projekční kancelář, zpracujeme Vám projekt rodinného domu, garáže či chaty. Zajistíme všechny potřebné povolení na stavebním úřadě pro stavební povolení. Máme několik let praxe v oboru za sebou a řadu spokojených klientů. Zpracováváme projekty pro novostavby i rekonstrukce.

 7. Projekty DomovDetail

  http://www.projektydomov.eu
  Dom začína dobrým projektom, Vyberte si z najširšej ponuky projektov všetkých typov domov. V ponuke viac ako 660 projektov. Už 20 rokov projektujeme. Zľavy na stavebný materiál + zabezpečenie realizácie stavby.

 8. Marek KřídaDetail

  http://www.cadtip.eu/
  Návrhy dispozičního, materiálového a barevného řešení interiérů. Vizualizace s možností zasazení 3D modelu do fotografie. Řešení konstrukce nábytku. Tvorba knihovních prvků / 3D modelů v různých formátech.

 9. Dotace, stavební inženýring, projekce, audity, energetikaDetail

  http://www.countes.cz
  Společnost Countes Company, s.r.o., poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, energetiky, stavebního inženýringu, projekce a poradenství. Podporuje programy OPŽP, Zelená úsporám, programy na revitalizace a podporu regionů a další projekty. Mezi její klienty patří význačné stavební a technologické společnosti. Garantujeme profesionální servis a přístup.

 10. Vizualizace staveb - VizarchDetail

  http://vizualizace-3d.com
  Profesionální 3D vizualizace interiérů i exteriérů pro architekty, developery i širokou veřejnost. Dokážeme pomocí grafických programů zhmotnit Vaše představy! Architektům a developerům nabízíme možnosti individuálního provedení vizualizace dle specifických požadavků.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 11