Vsetko.info » Služby a obchod » Preprava a sťahovanie

Pridať stránku

Preprava a sťahovanie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Stěhování VlkDetail

  http://stehovani-vlk.cz
  Firma Vám nabízí komplexní služby stěhování a malování.Samozřejmostí jsou služby související s jednotlivým stěhováním: tzn. balení osobních věcí, balení nábytku a vybavení, montáže a demontáže nábytku, dodání obalového materiálu.

 2. Alfataxi - nonstop taxi služba Poprad TatryDetail

  http://www.alfataxi.sk
  Alfataxi - nonstop taxisluzba Poprad Tatry, preprava osob, doprava na letisko a ine destinacie v ramci Europy. Prenajom vozidiel aj s vodicom, zabezpecenie odvozu auta aj s vodicom na priania klienta.

 3. Autobusová dopravaDetail

  http://www.dopravapavlica.cz
  Autobusová doprava Antonín Pavlica pôsobí už od roku 1990. Pri poskytovaní služieb kladieme dôraz na kvalitu, bezpečnosť, spoľahlivosť a profesionalitu služieb, flexibilitu zamestnancov, čistotu vozového parku a individuálny prístup ku klientovi.

 4. Preprava zásielok, balíkov z AnglickaDetail

  http://www.tetratrans.co.uk
  Preprava zásielok, balíkov, tovaru a mnoho iného z Anglicka do Čiech a na Slovensko, prepravujeme nábytok, bicykle, osobné veci, elektronika, autá, oblečenie, mobily.

 5. Sťahovanie, autodopravaDetail

  http://www.stehovani-tavocer.cz
  Sťahovanie bytov, firiem, kancelárií. Medzinárodné sťahovanie. Sťahovanie nábytku, montáž a demontáž nábytku, baliaca služba. Autodoprava nonstop. Medzinárodné sťahovanie bytov, rodinných domov, kancelárií, celých spoločností.

 6. Stěhování Praha, spol. s r.o.Detail

  http://www.stehovanipraha.cz
  Jsme profesionální stěhovací společnost působící na českém a evropském trhu již více než 10 let. Umíme osobní věci zabalit, nábytek ochránit, přepravit, ustavit a vybalit. Půjčujeme krabice, obaly, nábytek demontujeme.

 7. VZV Desta vysokozdvižné vozíkyDetail

  http://voziky-vysokozdvizne.eu
  Firma Rosservis se zabývá manipulační technikou již 18 let. Prodáváme repasované vysokozdvižné vozíky značky Desta, provádíme generální opravy a technické prohlídky. Servis po celé ČR. Záruka až 24 měsíců.

 8. Sťahovanie VALEO - sťahovanie pre všetkýchDetail

  http://www.valeo.sk/
  Nechajte vaše sťahovanie na nás - VALEO Moving. Našou prioritou je spokojný zákazník, na čo kladieme najväčší dôraz, keď riešime vaše sťahovanie. Sťahovanie VALEO - sťahovanie pre všetkých

« Predchádzajúce 1, 2, 3 , Nasledovné

odkazy 21 - 28 z 28