Vsetko.info » Služby a obchod » Preprava a sťahovanie

Pridať stránku

Preprava a sťahovanie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Igor Dráč - sťahovanie a prepravaDetail

  http://www.stahovanie123.sk
  Autodoprava a sťahovanie do 3,5t, likvidácia a odvoz nábytku, preprava zásielok, stavebného materiálu vrámci celej SR a EU, najmä však Košice a okolie. Kvalita a spoľahlivosť za čo najnižšie ceny.

 2. Sťahovanie bytov, domov, kancelárii lacno a rýchloDetail

  http://www.stahovanie-sks.sk
  Kompletné sťahovanie rodinných domov, bytov, ťažkých bremien či stavebného materiálu. Taktiež poskytujeme komplexné služby v oblasti vnútroštátneho a medzinárodného sťahovania a dopravy.

 3. Doprava pre Vás a Váš tovarDetail

  http://dopravit.sk/
  Autodoprava je v podstate akýkoľvek transport tovaru, osôb alebo iného nákladu pomocou rôznych vozidiel . Máme pre Vás zoznam firiem, ktoré tieto služby ponúkajú.

 4. Stěhování Brno, stěhování Ostrava, stěhování Praha, stěhováníDetail

  http://www.stehovani-hrubymoving.cz
  HrubyMoving s.r.o. nabízí profesionální stěhování v Čechách i do zahraničí a komplexní stěhovací služby, jako je vyřízení dokumentace, balicí služba, skladová služba, výroba obalů a ekologická likvidace. Pro více informací kontaktujte pobočky na stěhování Praha, stěhování Brno, stěhování Ostrava.

 5. Spedice, doprava a logistika, přeprava zásilek, kamionová dopravaDetail

  http://www.gtl.cz
  GTL s.r.o. - přeprava zásilek, doprava a logistika, spedice a kamionová doprava po Evropě. Profesionální služby v oblasti přepravy do Rumunska, Řecka, Turecka, Moldávie a dalších zemí. Zajišťuje také mezinárodní kamionovou dopravu a sběrnou službu do Jordánska, Libanonu, Egypta a dalších zemí skrze partnerské terminály v Turecku.

 6. Stěhování Praha, stěhování BrnoDetail

  http://www.mula.cz
  Stránky umožňují komukoliv nalézt levné stěhování a přepravu věcí. Fungují na principu aukce, přičemž poptávající postupně dostává výhodnější a levnější nabídky na stěhování od stěhovacích a přepravních firem. Stránky se zatím využívají k zajištění stěhování především v Praze a Brně, postuptupně se však na ně registrují i uživatelé z jiných míst v České republice.

 7. Levné stěhováníDetail

  http://www.stehovani-best.cz
  Best Stěhování - stěhovací služby všeho druhu. Provádíme levné stěhování bytů a kanceláří včetně těžkých břemen do 200 tun. Levné stěhování provádíme v rámci stěhování Praha - Praha, ČR a celé Evropy.

 8. Autodoprava a spedice MADASPEDDetail

  http://www.madasped.cz
  Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava a spedice, zasilatelství a logistika. Doprava po Evropě do 48 hodin. Naší silnou stránkou jsou importy, nejčastěji západní Evropa.

 9. Stěhování RemusDetail

  http://www.remus.cz
  Provádíme stěhování bytů, firem, těžkých břemen a IT techniky. Samozřejmostí je provádění mezinárodního stěhování a další druhy autodopravy. K provádění stěhování máme široký vozový park a jsme také vybaveni profesionálními školenými pracovníky. Stěhování bytů stejně tak i stěhování firem, IT techniky a stěhování těžkých břemen si klade speciální požadavky na zacházení, proto k naší práci používáme speciální pracovní postupy a obalové materiály. Stěhování a autodopravu provádíme po celé ČR.

 10. Albatros moving, s.r.o.Detail

  http://www.albatrosmoving.cz
  Kompletní stěhovací služby. Stěhování firem, rodinných domů, bytů a kanceláří. Mezinárodní stěhování, stěhování těžkých břemen, strojů, průmyslových zařízení, IT techniky a vědeckých přístrojů. 16 let zkušeností.

odkazy 11 - 20 z 28