Vsetko.info » Služby a obchod » Preprava a sťahovanie

Pridať stránku

Preprava a sťahovanie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. 123KURIERDetail

  https://www.123kurier.sk/
  Kuriérska spoločnosť, ktorej hlavnou činnosťou je preprava balíkových a paletových zásielok v rámci Slovenskej republiky. Ponúka svojim zákazníkom prepravu rôznych zásielok od bežných balíkov do 50 kg až po ťažké zásielky do 1200 kg.

 2. Sťahovanie Bratislava - EMTEGODetail

  https://www.stahovanie-emtego.sk/
  Pohodlné sťahovanie bytov, domov, firiem alebo starožitného nábytku so spoľahlivou sťahovacou firmou. Okrem toho aj ďalšie doplnkové služby. Na stránke nájdete podrobné informácie a tiež aj cenník služieb.

 3. Železničná preprava tovaruDetail

  http://logistickesluzby.sk/
  Zvoľte si výhodnú a rýchlu železničnú prepravu v Európe od najväčšieho železničného prepravcu DB Cargo. Individuálne podmienky prepravy podľa množstva tovaru a požiadaviek.

 4. Kuriérska firma DPDDetail

  http://www.dpd.com/sk_prevas
  DPD je cestný prepravca, čo výrazne šetrí náklady na doručenie vašich zásielok, doručovacie časy sú porovnateľné s leteckou dopravou, ale pri podstatne nižších nákladoch.

 5. Medzinárodná prepravaDetail

  http://www.eutranslogistic.eu
  Doprava na Slovensku, preprava Bratislava, medzinárodná doprava v dopytoch a ponukách na logistickom portáli. Registrácia a 30 dňový test zdarma v užívateľsky jednoduchom systéme špecializovanom na medzinárodnú prepravu a vyťažovanie vozidiel.

 6. Taxi služba - Peter taxiDetail

  http://www.petertaxi.sk
  Naša spoločnosť z dlhoročnou praxou v taxi službe sa zaoberá osobnou prepravou luxusnou limuzínou Mercedes Benz triedy E. Snažíme sa aby naše služby boli spoľahlivé,rýchle a bezpečné. Našou prioritou je osobná preprava ale robíme aj svadby,rodinné a firemné akcie,recepcie,stužkové,obchodné stretnutia a prevoz balíkov. Ak sa potrebujete prepraviť a ste kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí sme to práve my ktorý vám vyjdu v ústrety v každom smere. Pevne veríme že budete s našimi službami spokojný.

 7. Prenájom pracovných plošínDetail

  http://www.pracovneplosiny.sk
  Nákladná doprava Liptovský Mikuláš a okolie a prenájom pracovných plošín.

 8. Rozvoz vínaDetail

  http://www.rozvozvina.sk
  Rozvoz vína pre firmy, prevádzky, fyzické osoby a domácnosti. Rozvoz vína na firemné stretnutia, posedenia, firemné akcie, prevádzky, bary, puby, krčmy, reštaurácie, penzióny, hotely, aj pre fyzické osoby na súkromné posedenia, grilovačky – barbecue, rodinné oslavy, večierky, party, recepcie, svadby, narodeninové oslavy a iné spoločenské akcie a podujatia.

 9. ABL movers s.r.o.Detail

  http://www.ablstehovani.cz
  Stěhování domácností, stěhování firem, stěhování těžkých břemen, archivaci a uskladnění na Vámi požadovanou dobu, i likvidaci všeho nepotřebného při stěhování. Praha je sice naším sídlem, ale jsme schopni zajistit profesionální stěhovací služby pro celou ČR, Evropu a celosvětového charakteru. Při stěhování v Praze doprava zdarma, mimo Prahu účtujeme pouze vzdálenost mezi místem stěhování (stěhování z Prahy a stěhování do Prahy).

 10. LOBO SťahovanieDetail

  http://www.stahovanie.eu
  Sťahovacia firma LOBO je mladá rozvíjajúca sa firma. Zaoberáme sa vnútroštátnym a medzinárodným sťahovaním. Ponúkame kompletné sťahovacie služby vrátane balenia, likvidácie a montáže a demontáže nábytku. Špeciálne sa venujeme sťahovaniu klavírov a ťažkých bremien. Vysokú prioritu firmy tvorí aj medzinárodná doprava.Naším cieľom je maximálna spokojnosť klienta, o ktorú sa snažíme flexibilitou, ústretovosťou voči klientovi a širokou ponukou profesionálnych služieb, vykonávaných zaškolenými pracovníkmi. Firma má poistenie zodpovednosti za škody spôsobené sťahovaním, prepravou a manipuláciou sťahovaných zvrškov doma i v zahraničí.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 28