Vsetko.info » Služby a obchod » Poisťovne

Pridať stránku

Poisťovne

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Poistenie od Winners GroupDetail

  http://www.jednoduchepoistenie.sk/
  Rôzne druhy poistenia Vám ponúka WinnersGroup na stránkach jednoduchepoistenie.sk.

 2. Poistenie Winners GroupDetail

  http://www.poistenie-winnersgroup.sk
  Winners Group je ten správny partner pre neživotné poistenie. V širokej ponuke služieb nájdete poistenie bytov, domov a rôznych iných nehnuteľností, takisto ako aj cestovné poistenie, povinné poistenie vozidla či havarijné poistenie.

 3. Povinné ručení ceníkDetail

  http://www.povinne-ruceni-cenik.eu
  Informační server o povinném ručení, cenách, cenících, sazbách. Informace jak najít nejnižší cenu v povinném ručení a jak se orientovat v cenících jednotlivých pojišťoven. Jednoduše, rychle s kalkulačkou online. Je mnoho pojišťoven na českém trhu, které nabízejí povinné ručení. Přirozeně s velikostí nabídky povinného ručení roste konkurence a tím klesají i ceny a zlepšuje se nabídka v povinném ručení. Pojišťovny lákají hlavně dobré řidiče a nabízejí i více než 60% slevy z ceny povinného ručení. Cena a ceníky pojišťoven jsou samy o sobě jeden velký hlavolam. Správně se v nich zorientovat vyžaduje skutečně dobré matematické nadání a schopnost porovnat ceny povinného ručení z hlavy nebo-li na internetu řečeno „online“. Protože každá cena nebo ceník povinného ručení udává pouze ceny základní a v cenovém rozpětí, protože se od ceny odečítají bonusy řidiče za beznehodový průběh, nebo se k nim naopak přičítají malusy v případě častějších nehod řidiče je téměř nemožné pro běžného smrtelníka najít ideální povinné ručení na míru a vybrat si z té záplavy ceníků a různých cen. Proto jsme pro vás připravily přesnou kalkulačku povinného ručení, kde si můžete spočítat vaši cenu povinného ručení na míru.

 4. Pojištění vozidel.Detail

  http://www.vozidel-pojisteni.net
  Pojištění motorových vozidel online je nyní jednoduché. Naše stránky umožňují online uzavření zákonného pojištění vozidel (tzv. povinného ručení) a rovněž nepovinného pojištění vozidla tzv. havarijní pojištění. Vše pohodlně z vašeho počítače, levně, kvalitně, profesionálně a rychle. Nemovitost lze pojistit také na škody způsobené při událostech jiných než živelných, např. poškození při vloupání či vandalismu. Cenu pojištění ovlivňuje mnoho faktorů, např.: výše pojistné částky- tzn. částky, na kterou je stavba pojištěna a kterou pojišťovna vyplatí oprávněné osobě v případě vzniku nároku, tedy škody či způsob sjednaní pojištění. Online ušetříte.

 5. www.pojisteni-urazove.comDetail

  http://www.pojisteni-urazove.com
  Úrazové pojištění je moderní služba, která vnáší do vašeho života prvek jistoty a stability. Není totiž nic horšího, než když se díky nenadálému úrazu či zranění, začne váš často těžce budovaný život od základů hroutit, díky tomu, že vám vypadnou příjmy, protože budete dlouhou dobu upoutáni na lůžko, či jinak výdělečně nečinní. Nebo nehoda vašeho dítěte, kterou ani nemusí zavinit.. Co když bude vyžadovat po dlouhé měsíce opatrování..Vemete si volno z práce? A co vaše příjmy, kdo bude vše platit? Právě proto existuje levný a výhodný produkt úrazového pojištění.

 6. Kalkulačka na výpočet PZP - poisti.skDetail

  http://www.poisti.sk/
  Porovnajte si ceny PZP a uzatvorte najlacnejšie poistenie za 5 minút. Stačí len navštíviť našu webovú stránku – www.poisti.sk a vybrať si najlacnejšie poistenie.

 7. Havarijné poistenie! Online, rýchlo a pohodlne!Detail

  http://www.havarijnepoistenie.eu/
  Chcete ušetriť čas a peniaze? Uzatvorte si havarijné poistenie online – pohodlne aj domu! Vyberte si lacné a výhodné havarijné poistenie a porovnajte si ceny a krytia! Získajte ochranu pred haváriou a poškodením vozidla.

 8. Zákonné poistenie pre každého najvýhodnejšie!Detail

  http://www.zakonne-poistenie.eu/
  Najlacnejšie zákonné poistenie vybavíte ihneď. Kalkulačka poistenia Vám vypočíta najvýhodnejšie zákonné poistenie. Online zákonné poistenie už v ten deň, dokonca aj na poslednú chvíľu. Šetrite čas a vybavte si zákonné poistenie ľahko a komplexne na jednom mieste. Najoptimálnejie poistenie pre všetkých.

 9. Zákonná poistka online a výhodne!Detail

  http://www.xn--zkonnpoistka-cbbe.eu/
  Potrebujete poistenie na auto rýchlo? Zákonná poistka online je jedinečná hlavne pre svoju rýchlosť, už v ten deň máte zmluvu a bez chodenia do pobočky. Nechajte sa aj Vy rozmaznávať a poistite svoje auto online, komplexne a komfortne.Zákonná poistka rýchlo, pohodlne a lacno? Zákonná poistka je pre každého, vyberte si z ponuky všetkých poisťovní na trhu.

 10. Nejlevnější povinné ručeníDetail

  http://www.nejlevnejsi-povinne-ruceni.eu
  Na výběr jsou desítky tisíc kombinací povinného ručení ze kterých lze volit. Zkuste od oka z té nabídky vybrat to nejlevnější povinné ručení pro vás! Normální smrtelník to bez kalkulačky povinného ručení nezvládne. U nás najdete co potřebujete.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 26