Vsetko.info » Služby a obchod » Opravy a servis

Pridať stránku

Opravy a servis

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. LOCK service s.r.o.Detail

  https://lock.sk/
  Non-stop služba na otvorenie zabuchnutých dverí, áut a trezorov. Ponúkame aj montáž a predaj bezpečnostných dverí a trezorov. Navštívte nás v našich predajniach.

 2. Oprava mobilov - mobilnyservis.skDetail

  http://www.mobilnyservis.sk
  Oprava mobilných telefónov originálnymi dielami. Ponúkame expresný servis mobilov za výhodných podmienok. Navštívte naše stránky a prezrite si široký sortiment mobilov, ktoré dokážeme opraviť. Sme tu pre Vás.

 3. TopAtrakcie - nafukovacie atrakcieDetail

  http://www.topatrakcie.sk
  Výroba, predaj a servis nafukovacích a iných atrakcií. Top Atrakcie, nafukovacie atrakcie, mechanické atrakcie, športové atrakcie, vodné atrakcie, šmýkalky, kombá, hrady a zámky, multifunkčné atrakcie, nafukovacia reklama a iné.

 4. Vysokozdvižná plošinaDetail

  http://prenajomplosiny.eu
  Poskytujeme vysoko kvalitné služby na práce vo výškach s najmodernejšou vysokozdvižnou pracovnou plošinou vďaka ktorej je manipulácia vo výške bezpečná a rýchla Pracovná plošina s dosahom 16 metrov Vám urýchli a uľahčí všetky montáže a servisy vo výškach. Výška je vďaka našej plošine dostupná a bezpečná pre kohokoľvek.

 5. Rekonstrukcia – Najdi najlepsiu firmuDetail

  http://www.DobraRekonstrukcia.sk
  Služba DobraRekonstrukcia.sk je úplne zadarmo. Odporúčame len vhodné a zákazníkmi overené firmy na rekonštrukciu v mieste realizácie. Najlepšia firma zákazku zrealizuje, tvoj názor rozhodne či budeme firmu naďalej odporúčať.

 6. Jikoterm - Libor JirákDetail

  http://www.jikoterm.cz
  Provádíme kompletní montáže topení vč. zajištění povolení, vložkování komínů, veškerých přípomocí, revizí a kolaudace. Rekonstrukce a montáže rozvodů vody, plynu, topení i odpadů. Záruční a pozáruční servis a opravy plynových spotřebičů.

 7. Čistenie kanalizáciíDetail

  http://www.nonstopkrtkovanie.sk
  Čistenie kanalizácií, odtokov, drezov, čistenie dažďových zvodov, čistenie lapačov tukov, TV - monitoring, odfrézovanie usadenín a koreňov v kanalizácii, vytyčovanie kanalizačných trás

 8. Servis vířivkyDetail

  http://www.servis-virivky.cz
  Naše firma HOTSPA s.r.o je dceřinou společností firmy EXCEL- Jaroslav Tesárek. Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti wellnessu, výroba a realizace hydromasážních van, dovoz vířivých bazénů - SPA van.

 9. Expresná oprava lakuDetail

  http://express-lakovna.sk
  Expresná autolakovňa prináša bezkonkurenčne najrýchlejšiu technológiu opravy laku na aute. Do 1 hodiny odchádzate s vozidlom bez škrabancov. Lakovanie áut je tak kvalitné, že opravené miesto okom nerozoznáte. Pozrite si opravy autolaku v našej galérii a presvedčte sa o prvotriednej kvalite našej práce.

 10. Agroservis HlučínDetail

  http://www.zetor-shop.cz
  Internetový obchod s náhradními díly na traktory Zetor, prodej a servis traktorů Zetor, prodej a servis zemědělské a manipulační techniky. Originální náhradní díly ZETOR, více než 10.000 položek skladem.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 14