Vsetko.info » Služby a obchod » Kádernictvo a kozmetika

Pridať stránku

Kádernictvo a kozmetika

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Fischbach a Miller - Predlžovanie vlasovDetail

  http://www.fischbach-miller.sk
  Firma Fischbach+Miller s.r.o sa špecializuje na spracovávanie vlasov všetkého druhu. Nové vlasy z umelých vlákien a výrobkov z nich. Pokiaľ máte záujem je možné si objednať vlasové sety ako aj príslušenstvo online. Veríme, že vam pomôžeme a dosiahnete to najlepšie pre váš vzhľad a krásu.

 2. TV-Stripe - Predlžovanie vlasovDetail

  http://www.tv-stripe.sk
  TV-Stripe je najnovšia metóda v predlžovaní vlasov. Jedná sa metódu pri ktorej metódu, ktorá nevyužíva strojček, keratínové spoje, mikriringy a nalepovacích pásikov. Vlasy predlžené touto metódou sa správajú ako vaŠe prirodzené vlasy Veríme, že budete spokojní s touto novou metódou predlžovania vlasov, ktorá vyzerá prirodzene.

 3. Kozmetika, prírodná kozmetikaDetail

  http://www.kozmetika-prirodna.sk/
  Prírodná kozmetika - Prečo nerozžiarite svoju pleť prírodnou kozmetikou? Táto kozmetika je maximálne šetrná k Vašej pleti, ale zároveň jej dodá krásny vzhľad a vy budete stredobodom pozornosti. GTP Invest, s.r.o. Petra Kotasová

 4. Značková kozmetika onlineDetail

  http://if-cosmetics.sk
  IF cosmetics Vám ponúka bohatý výber značkovej kozmetiky Rapsodi, vlasovej starostlivosti Kallos a ďalších. Výrobky vhodné pre kadernícke salóny, ale taktiež pre kohokoľvek, čo túži po kráse a kvalite

 5. Thajská masáž regenerujeDetail

  http://www.thajka.cz
  Zbavte se stresů a bolestí díky thajským masážím. Navštivte salony Thajka v Praze a vyberte si z nabídky thajských masáží. Záleží jen na vás, jestli zvolíte klasické tlakové thajské masáže, nebo varianty jemnější a relaxační.Dejte vašemu tělu dostatek odpočinku a relaxace v masážních a kosmetických salonech Thajka v Praze. Thajské masáže vás zbaví přetlaků z nahromaděného stresu a bolestí, nebo si vyberte ze široké nabídky zkrášlovacích procedur

 6. Keratin pro obnovu vlasůDetail

  http://www.salonmagdalena.cz
  V salonu magDAlena v Praze provádí prodlužování vlasů a kvalitní vlásenkářskou práci v podobě paruk a příčesků podle přání.Nabízíme prodlužování vlasů a velký výběr paruk a příčesků v salonu magDAlena v Praze. Aplikujeme také přírodní brazilský keratin pro hloubkové ošetření vlasů a jejich pevnost.

 7. Parfuméria shopDetail

  http://www.parfems.sk
  Internetový predaj parfémov a kozmetiky – parfuméria s tradíciou od r. 2006. Lacné originálne značkové parfémy skladom, voňavky, darčekové poukážky. Doplnkový sortiment - šperky z ušľachtilých materiálov.

 8. PlienkyDetail

  http://www.najlacnejsieplienky.com/
  Plienky renomovaných značiek Pampers, Huggies a Bambino za bezkonkurenčné ceny. Najlacnejšie plienky na slovenskom internete. Prevádzkovanie internetového obchodu - predaj detských plienok a zvlhčovacích obrúskov .

 9. Prolook.sk – kaderníctvo, kozmetikaDetail

  http://prolook.sk
  Spoločnosť pôsobiaca na trhu poskytovania služieb v týchto oblastiach : nechtový dizajn, manikúra, pedikúra, kaderníctvo, kozmetika. Spoločnosť rozšírila svoje služby a vytvorilo tak koncepciu starostlivosti o dámy aj pánov .

 10. Salón Image InDetail

  http://www.imagein.sk/
  Salón Image In - kadernícky a kozmetický salón Nitra - postaráme sa o Vaše vlasy, pleť, nechty i nohy. V našom salóne Vám nielen že zmeníme Váš imidž, ale vám aj profesionálne poradíme, ako si ho udržať, ako sa starať o vlasy, pleť aj nechty a odporučíme Vám tú najlepšiu vlasovú a pleťovú kozmetiku..

odkazy 11 - 20 z 49