Vsetko.info » Služby a obchod » Jazykové a prekladateľské

Pridať stránku

Jazykové a prekladateľské

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. 123preklady.eu | Profesionálne preklady textov a tlmočenie, úradné prekladyDetail

  http://www.123preklady.eu
  Všetko čo potrebujete vedieť o prekladaní a tlmočení na Slovensku, preklad, tlmočenie, lokalizácia, anglický preklad, nemecký preklad, súdne preklady, Všetko čo potrebujete vedieť o prekladaní a tlmočení na Slovensku, prekladatelstvo

 2. Centrum Cudzích JazykovDetail

  http://www.ccjpreklady.sk
  Preklady ekonomického, finančného, právneho a technického charakteru, súdne (úradné - overené) preklady, tlmočenie a predaj slovníkov. Preklady z/do 37 jazykov.Oficiálne preklady osobných dokladov. Všetky služby poskytujeme v spolupráci s profesionálnymi prekladateľmi, hovorcami v rodnom jazyku a korektormi, ktorí sa zameriavajú na rôzne špecializácie, čím nám zaručia významovú a gramatickú správnosť prekladu.

 3. Veronika Hotová RoncováDetail

  http://www.ocestine.cz
  Jazykové korektury, stylistické úpravy, korektury textu, testy z češtiny, gramatika českého jazyka, český jazyk, státní maturita z češtiny, zprostředkování doučování z češtiny.

 4. Profesionálne preklady do francúzštinyDetail

  http://www.prekladame.net/
  Prekladateľka s dlhoročnou praxou ponúka profesionálne preklady do francúzštiny za rozumnú cenu, vo výbornej kvalite. Špecializuje sa na oblasť práva, ekonómie a stavebníctva aj z rôznych iných vedných odborov.

 5. GSERVICEDetail

  http://www.gservice.info
  Překlady a lokalizace webových stránek, dokumentace, manuálů, odborných IT textů do slovenštiny, angličtiny, němčiny a češtiny. Korektury českých, slovenských a anglických textů. Vývoj webových aplikací

 6. Úradné preklady a tlmočenie - Mgr.Silvia HoléczyováDetail

  http://www.uradnaprekladatelka.sk
  Preklady rôznych typov úradných (rodný list, register trestov, obchodné zmluvy a iné) aj odborných dokumentov z a do anglického jazyka. Tlmočím v oblastiam právo, ekonomika, marketing, financie, ľudské zdroje, poisťovníctvo, technika, stavebníctvo, a iné.

 7. Překlad španělština a portugalština, tlumočeníDetail

  http://www.illek.cz/
  Překlad a tlumočení pro španělský a portugalský jazyk v rámci vlastní jazykové agentury Encanto, která poskytuje služby také pro jazyky angličtina, francouzština a němčina. Jazykové korektury, transkripce, technické služby CAT/DTP, soudní překlady a tlumočení, doprovod. http://www.illek.cz/

 8. Preklady - Mgr.Melicheríková DašaDetail

  http://www.libella.sk
  Spoločnosť sa od roku 2003 venuje prekladom a tlmočeniu v rôznych oblastiach ako i výuke jazyka nemeckého alebo pre cudzincov jazyka slovenského. O našej kvalite svedčia i dlhodobé skúsenosti a referencie. Ak potrebujete niečo preložiť, pretlmočiť alebo pomôcť s nemčinou ,ozvite sa nám. Radi Vám pomôžeme v akejkoľvek situácii. Preklady prijímame telefonicky, E-mailom, alebo faxom. Za ich kvalitu zodpovedáme i vlastným komerčným poistením.

 9. Jazykové CD, audioknihy a prekladačeDetail

  http://www.edulink.cz
  E-shop s jazykovým software pre samoukov. Ponúkame prekladače a jazykové programy pre výučbu angličtiny, nemčiny, taliančiny, ruštiny, španielčiny a francúzštiny. Ponúkame tiež poslechové knihy a e-slovníky.

 10. Preklady z/do nemeckého jazyka - Gabriela PoliakováDetail

  http://prekladynj.ic.cz/
  Preklady z/do nemeckého jazyka - Gabriela Poliaková. Prekladanie textov, dokumentov, kníh do nemeckého jazyka alebo z nemeckého jazyka do slovenčiny. Profesionálne preklady.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 12