Vsetko.info » Cestovanie » Ubytovanie

Pridať stránku

Ubytovanie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Ubytování a apartmány v ČecháchDetail

  http://www.apartmanyubytovani.cz/
  Na serveru ApartmanyUbytovani.cz naleznete nabídku ubytování v apartmánech v Harrachově, Rokytnici nad Jizerou, Špindlerově Mlýně a Jižních Čechách. Nabídka je přehledná.

 2. Hotely v TalianskuDetail

  http://ubytovanietaliansko.eu
  Informácie o ubytovaní v Taliansku. Hotely, hostely, apartmány a penziony v Ríme, Benátkach, Florencii a v ďalších talianskych mestách aj na talianskych ostrovoch ako je Sardínia, Sicília a Capri.

 3. Rezort Drevenice TerchováDetail

  http://www.dreveniceterchova.sk
  Rezort Drevenice Terchová je situovaný v jednej z turisticky najatraktívnejších lokalít Slovenska, v obci Terchová. Ako jedinečný areál svojho druhu na Slovensku Vám okrem kvalitných ubytovacích a reštauračných služieb ponúka aj nezabudnuteľný zážitok z Vašej dovolenky v spojení s prírodou.

 4. Penzion Jasmín LiberecDetail

  http://www.penzion-jasmin.cz
  Ubytovanie v centre Liberca, dvojlôžkové izby, bufetové raňajky, wifi, 2 x PC, uzavreté parkovisko, záhrada. Len 5 minút chôdze od centra a MHD a Aquaparku Babylon. ZOO, botanická záhrada. Lyžovanie v dosahu MHD, cykloturistika v Jizerských horách s cyklobusy.

 5. Chaty a chalupy k pronájmuDetail

  http://www.chatyachalupykpronajmu.cz
  Nabízíme rekreační chaty a chalupy k pronájmu, rekreační chaty, rekreační chalupy k pronajmutí na horách a u vody po celých Čechách, na Moravě a na Slovensku. Zajišťujeme ubytování v soukromí v chatách, chalupách, domech a apartmánech.

 6. Hotel Pawlovnia PrahaDetail

  http://www.hotelpawlovnia.cz
  Hotel Pawlovnia je malý hotel s domáckou atmosférou v príjemnom prostredí blízko Výstaviště Praha. Každá izba je kompletne vybavená (kúpeľňa, chladnička, digitálna televízia, rádio, internetové pripojenie). V cene izby sú zahrnuté raňajky, parkovacie miesto a tiež možnosť využiť novovybudovaný bazén s protiprúdom priamo v budove hotela.

 7. Ubytovna VimperkDetail

  http://www.ubytovnavimperk.cz
  Bývalý hotel Vltava prerobený na turistickú ubytovňu. V našej hotelovej ubytovni nájdete v každej izbe vlastné sociálne zariadenie. Na každom poschodí je k dispozícii kuchynský kút s mikrovlnkou a automatická práčka.

 8. Ubytovanie v BudapeštiDetail

  http://ubytovanie-budapest.centraleuropetravel.com/madarsko/4
  Široká ponuka ubytovania v Budapešti. Hotely, penzióny, priváty.

 9. Zámok Žinkovy, luxusné ubytovanie pre náročnýchDetail

  http://www.chateauzinkovy.com/
  Ubytovanie v zámku Žinkovy je ideálnym variantom, ako stráviť medové týždne, či iné udalosti. Pochádzajú z roku 1525, leží u rybníka Labuť. Stavba pseudogotické a pseudobarokové romantizující architektúry.

 10. Ubytovanie v PraheDetail

  http://ubytovanievprahe.com
  Ubytovanie v Prahe - užitočné informácie, rady a tipy. Hľadáte lacné, ale kvalitné ubytovanie v Prahe? Na našom webe nájdete veľa informácií, ktoré Vám pomôžu s výberom kvalitného a lacného ubytovania v Prahe

odkazy 41 - 50 z 194