Vsetko.info » Cestovanie » Ubytovanie

Pridať stránku

Ubytovanie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Ubytovanie bez sprostredkovateľkských poplatkovDetail

  http://www.ubytovaniesk.sk
  Ubytovanie na Slovensku bez sprostredkovateľských poplatkov. Chaty a ubytovanie v súkromí počas celého roka - dovolenky, víkendy, silvester veľká noc. Zoznam ubytovacích zariadení - chaty, ubytovanie v súkromí počas dovoleniek, víkendov v lete, zime aj celoročne - Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj.Fórum o ubytovaní a cestovaní na Slovensku i vo svete.

 2. Telgárt - apartmány pod vlekomDetail

  http://www.telgart.sk
  Holiday Resort Telgárt sa nachádza v lyžiarskom stredisku pod Kráľovou hoľou. K dispozícii sú dva apartmánové domy postavené vo vidieckom štýle, reštaurácia Meander. Rozhranie troch národných parkov - Nízke Tatry, Muránska planina, Slovenský raj.- Nízke Tatry, Muránska planina, Slovenský raj.

 3. Lacné hotely v Prahe - ubytovanie v PraheDetail

  http://www.praha-ubytovani.org
  Poskytujeme ubytování v Praze všeho druhu, od levného ubytování v hostelech, přes pensiony a apartmány až po luxusní ubytování v 5* hotelech. Naše stránky o ubytování v Praze Vám pomohou najít nejvhodnější ubytování a umožní Vám rezervovat si ubytování v Praze rychle a pohodlně.

 4. ubytovanie a dovolenka pod TatramiDetail

  http://www.ubytovanieslovensko.net
  Ubytovanie na Liptove pod Nízkymi a Západnými Tatrami. Trojizbový apartmán s kuchyňou a spoločenskou miestnosťou pri lyžiarskom stredisku a reštaurácii. Zastrešené Slovensko ubytovaním vo všetkých krajoch. Historia a atrakcie v okolí ubytovacích zariadení.

 5. 123ubytovanie.sk - Ubytovanie na SlovenskuDetail

  http://www.1-2-3-ubytovanie.sk
  Ubytovanie v každej lokalite na Slovensku. Nájdite si ubytovanie podľa svojich predstáv. Katalóg ubytovacích zariadení na Slovensku vrátane informácií o cene a kapacite ubytovania. Priame kontakty na majiteľov objektov, fotografie ubytovacích zariadení. On - line rezervácie ubytovania bez poplatkov.

 6. chata RejdovkaDetail

  http://www.rejdovka.sk
  Ubytovanie sa nachádza priamo v srdci malebnej dediny Rejdová, len na skok od lyžiarskeho strediska Julius. Je ideálnym výberom ubytovania v Rejdovej pre každého, kto je milovníkom folklóru, turistiky, ale aj zimných športov.u

 7. Pronájem chaty - LipnoDetail

  http://www.chaty-lipno.com
  Nabízíme ubytování blízko vodní nádrže Lipno. K dispozici máme pět plně vybavených chat, které leží u Horní Plané. Pronájem chaty je možný od jara do podzimu. Více info na našich webových stránkách. V okolí je mnoho možností pro volnočasové aktivity.

 8. Chorvatsko apartmány bez provizeDetail

  http://www.chorvatsko-apartmany-bez-provize.cz
  Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť zabezpečiť si ubytovanie v súkromných apartmánoch v Chorvátsku v blízkosti Jadrane s priamymi kontakty na majiteľov objektov. Všetku korespondeci vediete s majiteľmi alebo ním poverenou osobou. Apartmány sú vybavené a parkovanie zaistené pri objekte.

 9. Ubytovací portál AdvenioDetail

  http://www.advenio.cz
  Online katalóg ubytovacích zariadení v Česku, na Slovensku a Chorvátsku. Nájdete tu chaty, hotely, penziony a chalupy.Kultúrne a turistické tipy v Českej republike.

 10. Chaty a chalupyDetail

  http://www.chaty-a-apartmany.cz/
  Chaty, chalupy a apartmány k prenájmu v Českej republike aj celej Európe. Obsiahla ponuka ubytovania: chaty, chalupy a apartmány v ČR SR a celej Európe, na horách iu vody. Vyhľadajte, fotografie, všetky informácie tu!

odkazy 131 - 140 z 194