Vsetko.info » Cestovanie » Ubytovanie

Pridať stránku

Ubytovanie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. ActivTrip.sk - Vaša aktívna dovolenkaDetail

  http://www.activtrip.sk
  ActivTrip - moderný portál pre aktívnu dovolenku. Ubytovanie, lyžiarske strediská, snehové správy, tématické dovolenky, zaujímavé lokality, turistické chodníky, cyklotrasy, chaty, apartmány, penzíony, wellness...

 2. chaty-dovolenka.skDetail

  http://www.chaty-dovolenka.sk
  Katalóg ubytovaní na Slovensku a Českej Republike. Široká ponuka ubytovania s priamym kontaktom na ubytovateľa. V ponuke máme chaty, hotely, penzióny v obľúbených dovolenkových destináciách. Možnosť bezplatnej inzercie ubytovania.

 3. Penzión a Bar Intenzíva poskytuje ubytovanie v Stupave a okolí.Detail

  http://www.ubytovanie-stupava.sk
  Penzión Intenzíva poskytuje ubytovanie pre návštevníkov Stupavy. Poskytujem kvalitné služby v oblasti ubytovania. Náhodní návštevníci sú u nás vítaní. Penzión a jeho okolie je vhodné pre deti. Bar je s obsluhou a sedenim vonku.

 4. Penzión MaT- ubytovanie v penzióne v BojniciachDetail

  http://pensionmat.sk
  Stránky Penziónu MaT Bojnice. Penzión a ubytovanie nájdete v centre mesta Bojnice. Ubytujte sa u nás a navštívte známe a zaujímavé atrakcie mesta Bojnice, ako sú zámok, ZOO Bojnice, kúpele Bojnice Sokoliarov v Bojniciach, kúpalisko Čajka Bojnice. Oddýchnite si pri posedení v pekných kaviarňach a navštívte aj Múzeum praveku, Prepoštskú jaskyňu a mnoho iných.

 5. Ubytovanie Donovaly.Detail

  http://www.ubytovaniedonovaly.net/
  Ponúkame Vám ubytovanie v oblasti kde sa stretávajú Nízke Tatry s Malou Fatrou, v najznámejšom centre letnej a zimnej turistiky v Nízkych Tatrách. Naše ubytovanie je kombináciou výhodnej polohy a atraktívneho prostredia - chalupa je situovaná v tichej oblasti Donovál, v časti Polianka. Je zariadená a vybavená na príjemné trávenie spoločných chvíľ s Vašou rodinou a priateľmi.

 6. Dovolenka v Chorvátsku, UbytovanieDetail

  http://www.chorvatsko-dovolenka-ubytovanie.sk
  Vyberte si apartmán, hotel, izbu alebo dom pre dovolenku z našej ponuky. Súkromné a hotelové ubytovanie, jachty na prenájom, výletné plavby a programy pre Vašu dovolenku v Chorvátsku. Prekrásne more, kilometre čistých a nedotknutých pláží, horúce slnko a zmes ľudí rôznych kultúr. Vyberte si destináciu a rezervujte si ubytovanie on-line.

 7. noclegi wislaDetail

  http://www.villapodroza.eu
  Penzjon Pod Rozou v Beskydech je výborným místem k organizace schůzek, konferenci, školen a akcí o integračním charakteru. Disponujeme komfortní konferenční sálou pro 30 osob.

 8. Chata Macko - Veľká Rača - OščadnicaDetail

  http://www.chatamacko.sk/
  Chata Macko ponúka ubytovanie v malebnom prostredí hôr Veľká Rača v turistickej obci Oščadnica. Blízko chaty sa nachádza lyžiarske centrum Snowparadise Veľká Rača.

 9. Ubytovanie na JednotkuDetail

  http://www.ubytovaniena1.sk/
  Ubytovanie na Slovensku s portálom ubytovanie na jednotku. Chaty, chalupy, hotely, penzióny, apartmány, priváty, Drevenice. Priame kontakty na ubytovacie zariadenie. Rezervujte si ubytovanie ešte dnes. Vaša dovolenka na Slovensku bude na jednotku.

 10. Penzión Zelený DvorDetail

  http://www.penzionzelenydvor.sk/
  Náš penzión sa nachádza na námestí v obci Huncovce pod Vysokými Tatrami ,1min až 3min od autobusovej zástavky .Kapacitou 20 osôb v 7 izbách (2x2, 4x3, 1x4 lôžka). Všetky izby majú vlastné soc. zariadenie (na 4-lôžkovej izbe je hydromasážna vaňa, sedacia súprava), TV+SAT, Internet Free Wifi.Huncovce ležia v Popradskej kotline na Spiši na pravom brehu rieky Poprad v nadmorskej výške 617 - 790 m. n. m. Územie je prevážne svahovité, klimaticky patrí obec do mierne chladného subtypu. Severná hranica katastra hraničí s Tatranským národným parkom

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 20, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 194