Vsetko.info » Služby a obchod » Elektronika

Pridať stránku

Elektronika

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Duálne mobily, telefóny na dve simkartyDetail

  http://www.dualnimobily.cz
  Ponúkame duálné mobilné telefóny na dve sim karty za skvelé ceny. Telefóny majú Wifi, TV tuner, kvalitné displeje s dotykovým ovládaním. Značkové duálné mobily so zákonnou zárukou posielame na dobierku po celej ČR i SR..

 2. Baterie do mobiluDetail

  http://www.maxmobil.cz/
  Baterie do mobilu používejte vždy podle instrukcí. Nové typy baterií do mobilu můžete nabíjet kdykoliv, netrpí totiž paměťovým efektem. Kvalitní baterie s dlouhou životností.

 3. Kancelářské potřeby, skartovačka papíruDetail

  http://www.kancelar-anno.cz
  Na trhu v ČR dodáváme největší velkoobchodní sortiment kancelářských potřeb a vybavení. Skartovačky, skartovací stroje, laminátory, flipcharty, tabule, laminovací fólie, řezačky papíru, magnety, vitríny, dveřní cedulky, tabule, skládačky dokumentů, zabezpečení NBÚ. Držíme nejvyšší kvalitu za nejnižší ceny. Nabízíme slevy pro stálé odběratele. Poskytujeme velmi krátké dodací lhůty a perfektní servis pro naše klienty. V našich referencích jsou tisíce spokojených zákazníků. Poradenství v oblasti uplatnění spotřebičů pro Vaši kancelář, vč. parametrů a reálné ukázky přímo u nás, poskytujeme zcela ZDARMA.

 4. NEPA - kancelárska technika SHARPDetail

  http://www.nepa.sk
  Autorizovaný distribútor kancelárskej techniky SHARP a výhradný distribútor klimatizácií SINCLAIR pre SR. Dodávame kopírovacie stroje, kalkulačky, data projektory, registračné pokladne, čističky vzduchu Plasmacluster. Zaisťujeme kompletný servis.

 5. HiFisluchadla.skDetail

  http://www.hifisluchadla.sk
  Predaj domácej a profesionálnej audio techniky - slúchadlá a headsety. V ponuke nášho internetového obchodu nájdete okrem iných aj produkty značiek: AKG, DENON, JBL, JVC, KOSS, SCULLCANDY, SHURE, Vivanco, JABRA, GN Netcom...

 6. inegoDetail

  http://inego.sk
  Dodávka, montáž a servis elektronických systémov, zvončekov, elektrických a garážových brán, domové a vchodové telefóny, zabezpečovacie systémy, Centrálne vysávače a mnohé iné.

 7. Elektro3000Detail

  http://www.elektro3000.cz
  Prodáváme mobilní telefony, telefony pro pevnou linku a IP telefony, GPS navigace, LCD televizory, videokamery, digi.fotoaparáty, baterie do mobilů, pouzdra a další příslušenství

 8. SkymaxDetail

  http://www.skymax.sk
  Satelitná technika, antény. Montáže a nastavenie satelitnej techniky - satelitov. Skylink, DVB-T. Dovoz tovaru až k vám domov. Poprad zadarmo. Internetový obchod. České a slovenské programy bez poplatkov.

 9. Satelitná technológia SkylinkDetail

  http://skylink.be
  Satelitná televízia je pojem známy už niekoľko rokov. Čoraz viac však naberá na význame aj pre stále viac dokonalejší obraz a služby. Získajte prehľad v pojmoch, charakteristike a vlastnostiach satelitnej tv

 10. 4Gem.euDetail

  http://www.4gem.eu
  Mezinárodní LLC společnost provozuje 4gem.eu se věnuje zejména prodeji moderního vybavení pro klenotníky, zlatníky a starožitníky.Elektro testery pro drahé kameny,diamanty a Moissanity od kapesní velikosti až po profesionální třídu .Novinkou na trhu jsou elektronické a digitální testery na zlate kovy v rozsahu 6 – 24 karátu. Testery od 4Gem jsou bezpečné,šetrné k přírodě a nepoškozují zlato ani drahokamy nebo diamanty.

odkazy 41 - 50 z 76