Vsetko.info » Služby a obchod » Elektronika

Pridať stránku

Elektronika

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. LIMAL (CZ) s.r.o.Detail

  http://www.eLIMAL.sk
  Sme rýdzo obchodnou spoločnosťou so špecializáciou na predajný kanál online aukcie. V súčasnosti patríme medzi najväčších predajcov na aukčnej platforme Aukro.cz a našim obchodným partnerom ponúkame sprostredkovanie predaja tovaru na typovo odlišných distribučných kanáloch, než ktoré bežne používajú alebo zabezpečenie predaja daného tovaru v iných krajinách Európy, než pre ktoré bol tovar primárne určený. Z tohto dôvodu u nás nájdete úplne nový tovar, ako aj výbehové modely a skladové zásoby, tak i tovar so zníženou hodnotou, a to vždy za bezkonkurenčné ceny. eLIMAL.cz - Moderný zásielkový obchod so špecializáciou na výpredaj skladových zásob a tovaru so zníženou hodnotou. Predávame: bielu techniku, elektroniku rôzneho druhu, domáce spotrebiče,všetko skladom a ihneď k odberu.

 2. Elektro SlovenskoDetail

  http://www.elektroslovensko.sk
  Slovenský predajca mobilnej, navigačnej a digitálnej techniky. Predaj mobilných telefónov, GPS, PDA, digitálnych fotoaparátov, profesionálnej fototechniky a ďalekohľadov. HTC, Nokia, Samsung, Sony Ericsson, TOMTOM, Navigon, LG, Krusell, Aligator, Canon, Nikon. Tovar od nás zajtra u Vás.

 3. Audio technika predaj slúchadiel - E-shopDetail

  http://www.audio-technica.sk
  Predaj kvalitných a značkových slúchadiel pre domáce aj profesionálne použitie. Predávame len špičkové výrobky najvyššej kvality za skvelé ceny. Klientom ponúkame plný servis a pomoc s výberom vhodného výrobku. Viac na www.audio-technika.sk

 4. Fotoramik.skDetail

  http://www.fotoramik.sk/
  Online predaj kvalitných a značkových fotorámikov. Digitálne fotorámiky s kvalitným displejom. Fotorámiky sú určene ako doplnok pre domácnosť, mať vždy fotografie a spomienky na očiach.

 5. Můj-Robot.cz - robotické vysavače a příslušenstvíDetail

  http://www.muj-robot.cz
  Prodej robotických vysavačů a příslušenství k nim. Robotický vysavač od výrobců iRobot, iClebo a infinuvo. Virtuální zdi a majáky, filtry, nabíjecí základny, náhradní kolečka a další příslušenství pro robotický vysavač.

 6. Šicí strojeDetail

  http://www.sici-stroje-brother.cz
  Výběr kvalitních šicích strojů známé japonské značky Brother. Šicí stroje Brother nabízejí výborné šicí vlastnosti a používají nejnovější šicí technologie, splní veškeré vaše představy.

 7. Gold Office s.r.o. - Prezentační místnosti na klíčDetail

  http://www.goldoffice.cz
  Společnost goldoffice s.r.o. navrhuje, realizuje i pronajímá systémy audiovizuální techniky umožňující sdílení obrazu, zvuku a informací. Široké portfolio produktů a stabilní profesionální tým odborníků jsou pak základem pro dodávky audiovizuálních řešení a instalací nejrůznějšího rozsahu – od malých učeben po kongresová centra, od jednoho projektoru po systém velkoplošných obrazovek.

 8. Powerenergy.skDetail

  http://www.powerenergy.sk
  V našej ponuke nájdete batérie pre notebooky, pre videokamery a fotoaparáty, batérie pre AKU náradie a iRoboty, nabíjačky a káble pre videokamery, pre fotoaparáty a notebook, bezpečnostnú techniku. Všetky výrobky sú pod značkou Power Energy Battery a Power Energy Mobile.

 9. Kupteraz.skDetail

  http://www.kupteraz.sk
  Ponúkame široký sortiment vreckových digitálnych váh, hustomerov, teplomerov, batérií pre fotoaparáty, pc príslušenstva, tovar pre dom, záhradu, hobby a šport, solárne zariadenia...

 10. Predaj hi-fi audio - cd prehrávače, gramofóny, reproduktoryDetail

  http://www.interaudio.sk
  Značkové CD prehrávače, hudobné zostavy a gramofóny najlepších výrobcov - Tivoli Audio, Hegel, Exposure a ďaľšie svetové firmy. Zosilňovače, reproduktory a ďaľšia audio technika. Maloobchodný aj veľkoobchodný predaj. Návrh a realizácia profi ozvučenia priestorov na kľúč.

odkazy 31 - 40 z 76