Vsetko.info » Služby a obchod » Ekologické služby

Pridať stránku

Ekologické služby

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. LAPAČ TUKOV s.r.o.Detail

  http://www.lapactukov.sk
  Nerobte si väčšie problémy s čistením kanalizácie. Využite naše komplexné služby čistenia lapačov tukov slúžiacich na zachytávanie tukov z odpadových vôd z reštaurácií, hotelov, jedální NONSTOP.

 2. Čistenie kanalizácie, krtkovanieDetail

  http://www.havarijna-sluzba.sk
  Čistenie - krtkovanie špirálou a tlakom. Frézovanie tukov, koreňov a tvrdých usadenín. TV monitoring, bezvýkopove opravy a rekonštrukcie kanalizácie. Čerpanie žúmp, septikov a ČOV. Servis v oblasti kanalizácie.

 3. Ekojet-EIADetail

  http://www.ekojet.sk
  EIA - Posudzovanie vplyvov na životné prostredie, dendrológia, hodnotenie stavu životného prostredia a jeho audity, ekologický manažment podnikov. eia, ekojet, dendrologia, posudzovanie, vplyvov, životné, prostredie, ekologia

 4. Eko toaletyDetail

  http://www.ekotoalety.sk
  Poskytujeme rýchle riešenie pre zabezpečenie kvalitných hygienických podmienok kdekoľvek. Predaj, prenájom a servis mobilných, kompostovacích a separačných EKO toaliet.

 5. Výkup surovín PetržalkaDetail

  http://www.vykupsurovin.sk
  Zameriavame sa na výkup a spracovanie druhotných surovín a to hlavne farebných kovov, železa, železného šrotu a papiera. Poskytujeme informácie o možnostiach nakladania s druhotnými surovinami.

 6. EKO MB s.r.o.Detail

  http://www.ekomb.cz
  Plasty upravujeme dle poptávky formou lisování, drcení, aglomerace, regranulace. Vykupujeme široké spektrum plastů v různé kvalitě. Fólie, zmetkové výlisky, odstřiky, vtoky, drtě, granuláty, desky, proložky materiálů, preformy, proplachy z materiálů PET, LDPE, HDPE, ABS, PA6, POM, PC, PVC najdou díky nám nové uplatnění.

 7. Úprava a filtrácia vodyDetail

  http://www.upravnavody.sk
  Špecializujeme sa na úpravu a filtráciu vody v rodinných domoch, bytoch, polyfunkčných a priemyselných objektoch. Poskytujeme predaj, poradenstvo, inštaláciu a servis. Ponúkame filtre, reverznú osmózu, zmäkčovače, UV sterilizátory, odstraňovače dusičnanov, železa, výdajníky, priemyselné filtre.

 8. Hpower - solárne systémyDetail

  http://www.hpower.sk/
  HPOWER – špecializovaná firma zameraná výhradne na solárne systémy a fotovoltaické elektrárne! HPOWER- jednotka v solárnych systémoch. Predaj, montáž a servis solárnych fotovoltaických systémov, solárnych panelov, kolektorov a fotovoltaických slnečných elektrární.

 9. Inta s.r.o.Detail

  http://inta.sk
  Naša spoločnosť ma dlhoročné skúsenosti s recykláciou a ekologickým spracovaním použitých rastlinných olejov a tukov. Od stravovacích zariadení, ale i jednotlivcov prevádzame Zber, výkup a recyklácia použitých rastlinných olejov a tukov z miest, obcí a zo stravovacích zariadení.

 10. Tvrdá voda a vodný kameň – riešenie AntiCa++Detail

  http://www.vodnykamen.eu
  Tvrdá voda, vodný kameň a jeho usadeniny Vás už nemusia znepokojovať. Riešením je fyzikálna úprava vody AntiCa++ pre odstránenie vodného kameňa. (bez zmeny chemickej štruktúry) Powel AntiCa ponúka „zmäkčovače vody“ vo vyhotovení ako nezávislý magnet alebo závislý elektromagnet pre potrubia do 1000 mm.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 12