Vsetko.info » Služby a obchod » Domácnosť

Pridať stránku

Domácnosť

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Sentol otvárače fliašDetail

  http://sentol.sk
  Originálny japonský otvárač na fľaše s jednoduchou manipuláciou a vzhľadom. Výborný tip na darček pre priateľov ale aj ako reklamný predmet s potlačou Vašej firmy. Objavte jednoduché otváranie fliaš.

 2. biokrby dánské krbyDetail

  http://danske-krby.cz
  Všechny decoflame® krby bez kouře hoří pouze na bioetanol, který představuje „zelené“ palivo, které je biologicky odbouratelné, vyrobené z trvale udržitelných přírodních zdrojů. Během spalování vzniká pouze vodní pára a CO2 (kysličník uhličitý). Hořením nevznikají žádné škodlivé látky, saze nebo kouř. Bioetanol je vyráběn fermentací rostlin nebo jejich částí a následně je denaturován. Jeden litr bioetanolu vytvoří tepelný výkon až 7.1 kW. A díky bezkomínovému řešení Vám toto teplo neproletí komínem, ale zůstane v místnosti. Doba hoření závisí na nastavení intenzity plamene a proudění vzduchu v místnosti. Všechny typy krbů jsou velmi jednoduché na instalaci.

 3. LEVAP, s.r.o. – predaj, montáž a servis dveríDetail

  http://www.levap.sk
  LEVAP, s.r.o. je firma ponúkajúca predaj, montáž a servis dverových systémov v Nitre. V ponuke sú interiérové dvere, špeciálne dvere, protipožiarne dvere, posuvné dvere, príslušenstvo k dverám, uzamykacie systémy, rohože, parkety.

 4. Dimex.sk – eshop tapetyDetail

  http://www.dimex.sk/
  Tapety dajú stenám elegantný dizajn. Ponúkame moderné tapety na stenu viac ako 6000 druhov: vliesové tapety, papierové tapety vinylové tapety, fototapety, samolepiace tapety, nálepky, plagáty a iné interiérové materiály. Pri kúpe tapety lepidlo zadarmo.

 5. Tepelná čerpadla orgDetail

  http://www.tepelne-cerpadlo.org/
  Tepelná čerpadla jsou velmi účinný a úsporný zdroj tepla pro dům a vytápění bazénů. Je vhodné pro starší i moderní nízkoenergetické domy. Ušetřete s tepelným čerpadlem finance a vytápějte dům ekologicky. Topení tepelným čerpadlem umožní využít energii země, vody nebo vzduchu.

 6. Rezane sviece - Iveta BlažekováDetail

  http://www.rezanesviece.sk/
  Ponúkame Vám ručne rezané sviečky, vhodné na skrášlenie Vašich domovov, ako aj rodinných udalostí. V ponuke máme reané sviečky rôznych tvarov a veľkostí, ako sú svadobné sviečky, znamenia, rezané sviečky tyčové, v prípade dohody ponúkame prispôsobenie tvaru a farby Vašim požiadavkám.

 7. M+D interiér, s.r.o. E-shop - tapetyDetail

  http://mdinterier.sk
  M+D interiér, s.r.o. E-shop Internetový obchod. Naša ponuka: Bytové tapety, vliesové tapety, vinylové tapety, papierové tapety, bordúry, dekoračné nálepky, lepidlá na tapety a bordúry.

 8. Zahradní a koupací jezírka na klíčDetail

  http://www.jezirkanaklic.cz
  Zahradní jezírka a koupací jezírka na klíč. Návrhy, projekty, realizace, servis, revitalizace. Nabízíme také kvalitní EPDM jezírkové folie a filtrace pro zahradní jezírka. Na našich stránkách naleznete fotogalerie, inspirace i návody na stavbu a rady jak na zahradní jezírka. Zahradní a koupací jezírka realizujeme v regionech: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Opava, Zlín, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, České Budějovice, Bratislava, Banská Bystrica, Žilina, a okolí.

 9. Titánový riad a panviceDetail

  http://www.victoriadiamond.sk
  Victoria Diamond je progresívna a dynamická spoločnosť, špecializovaná na kooperáciu výroby a distribúciu vysoko kvalitného, ručne odlievaného titánového riadu a panvíc exkluzívnej značky Victoria Diamond.

 10. Tisicdrobnosti.sk - domáce potrebyDetail

  http://www.tisicdrobnosti.sk
  Uvádzame na trh zn. Smart Cook - široký sortiment kuchyňských potrieb. Ponúkame pestrú ponuku pre tzv. šikovného kuchára - nože, struháky, konvice a čajníky, doplnky pre domácnosť, potreby na varenie, smaženie a pečenie.

« Predchádzajúce 1, .. 3, 4, 5, 6, 7 ,8, 9, 10, 11, .. 16, Nasledovné »

odkazy 61 - 70 z 160