Vsetko.info » Služby a obchod » Bezpečnostné agentúry

Pridať stránku

Bezpečnostné agentúry

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Zabezpečenie vozidla od SecarDetail

  https://www.secar.sk/
  Zabezpečte si vaše vozidlo pred ukradnutím alebo odcudzením. Spoločnosť Secar vám ponúka autoalarmy,mechanické zábrany a vyhľadávacie systémy založené na GPS monitorovaní.

 2. Detektivne službyDetail

  http://www.detektivni-sluzby.info
  Detektívna kancelária pôsobiaca v oblasti obchodu a občianskeho spolužitia. Komplexné detektívne služby, odborný prístup a diskrétnosť pri riešení jednotlivých prípadov je zabezpečovaná tímom profesionálnych detektívov

 3. VSV connect, spol. s.r.o.Detail

  http://www.vsvconnect.cz
  Nabízíme telefonní ústředny, kamerové systémy, docházkové systémy, stravovací, zabezpečovací, protipožární systémy. Dodáváme telekomunikační zařízení jako mincovní automaty, tarifikace, GSM brány, UPS, ISDN, ozvučení, EZS, EPS. Prodej, montáž a servis.

 4. Zabezpečovacie a kamerové systémyDetail

  http://www.zdipartners.sk/
  ZDI & partners - Dodávka, montáž a servis zabezpečovacích, kamerových, dochádzkových a GPS sledovacích systémov. Profesionálna montáž a stopercentná diskrétnosť.

 5. Bezpečnostní agentury, EZS od GriffinDetail

  http://www.griffin.cz
  Služby bezpečnostní agentury Griffin Praha obsahují kromě montáže a provozu EZS – elektronických zabezpečovacích systémů, fyzické ostrahy osob, také PCO, tedy pult centrální ochrany. Griffin spravuje také systém Medical Alarm s možností tísňového volání. Zajistěte ochranu své osoby, nebo objektů profesionály z bezpečnostní agentury Griffin.

 6. Foxet- bezpečnostní agenturaDetail

  http://www.foxet.cz
  Jsme bezpečnostní agenturou. Poskytujeme služby jako ostrahu objektů, ostrahu majetku. Dále fyzickou ostrahu a ostrahu osob. Další činností je úklid nebytových prostor, kanceláří. Ke klientům přistupujeme individuálně a poskytneme jim poradenství.Jsme bezpečnostní agenturou. Poskytujeme služby jako ostrahu objektů, ostrahu majetku. Dále fyzickou ostrahu a ostrahu osob. Další činností je úklid nebytových prostor, kanceláří. Ke klientům přistupujeme individuálně a poskytneme jim poradenství.

 7. Alarmy, elektrovrátniky, okenné fólieDetail

  http://www.harmony-vs.eu
  Dodávka a montáž alarmov, elektr. audio-video vrátnikov, okenných fólií bezpečnostných a solárnych a termozávesov z PVC lamiel. Navštívte nás a prezrite si našu ponuku...

 8. Tomáš DrozdaDetail

  http://www.drozda.cz/
  Řemeslník, elektrikář, zámečník a technik se specializací na bezpečnostní dveře, elektroinstalace a prodej souvisejících produktů. Přes 20 let praxe.Profesionální řemeslné práce s oborovou specializací na bezpečnostní dveře, elektroinstalace a prodej souvisejících produktů či služeb pro firmy, instituce i veřejnost. Více než 20 let praxe a odborná způsobilost pro zámečnictví a elektro instalace rozvodných zařízení (dle §8 se zkouškou na ITI). Špičkové reference z mnoha desítek realizovaných zakázek, mimo jiné pro renomované společnosti jako ČSOB, Česká spořitelna, Živnostenská banka, Čepro a další. Spolehlivost, kvalita, řešení na míru a realizace na klíč pro všechny nabízené produkty a služby. Působnost Česko a Slovensko.

 9. Elemont bezpečnostné a kamerové systémy s.r.o.Detail

  http://www.elemont.sk
  Dodávatel bezpečnostných a kamerových systémov, profesionálna starostlivost o zákazníka. vsetko na www.elemont.sk, skolení technici. Novinka-megapixelové kamery

 10. V3R s.r.o. alarmy, kamerové systémyDetail

  http://www.v3r.cz
  V3R s.r.o. se zabývá instalací alarmů, kamerových systémů a zabezpečovacích systémů do domů, kanceláří a ostatních objektů. Dále poskytujeme montáže požárních hlásičů, napojení na Pult centralizované ochrany a ochranu proti odposlechům. Nabízíme také rekvalifikační kurzy na pozice strážný.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 13