Vsetko.info » Služby a obchod » Advokátské a právnické

Pridať stránku

Advokátské a právnické

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Odškodnění-dopravní nehody,rehabilitaceDetail

  http://www.zarizeno.eu
  Po dopravní nehodě v ČR volejte nám. Spolupracujeme se specializovanými advokátními kancelářemi na národní i mezinárodní úrovni a také s posudkovými lékaři po celé České republice. Toto umožňuje poskytování pomoci jak Čechům, tak i občanům jiných států. Našim cílem je nabízet nejvyšší kvalitu služeb a řídit se výhradně zájmy klienta. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní servis od přijetí žádosti až po vyplacení náležitého odškodného.

 2. Heyninck & Partners, Belgická advokátní kancelářDetail

  http://www.heyninck.cz
  Heyninck & Partners, belgicko-nizozemská advokátní kancelář, Česká republika, právo obchodních společností, obchodní právo, pracovní právo, narovnání sporů, správní právo, mediation. Chcete například založit společnost v České republice? Převzít českou společnost? Fúzovat? Uzavřít důležitou smlouvu? Vypracovat systém odměn pro Váš management v České republice?

 3. Advokátska kancelária JUDr. Ing. Matej HodálDetail

  http://www.akhodal.sk
  Naša advokátska kancelária poskytuje právne služby a právne poradenstvo. Naši advokáti volia individuálny prístup ku každému klientovi. Okrem služieb ako právne poradenstvo Vám naša advokátska kancelária zabezpečí vypracovanie zmluvy, zastupovanie na súde a rôzne iné právne služby ako napr. správa pohľadávok.

 4. JUDr. Mario BuksaDetail

  http://www.buksa.sk
  Advokátska kancelária JUDr. Mario Buksa - Právne služby s.r.o. poskytuje právne služby a poradenstvo v oblastiach ako trestné právo, obchodné a občianské právo.

 5. Vzory zmlúv zadarmo pre každú príležitosťDetail

  http://www.vzory-zmluv-zadarmo.sk/
  Vzory zmlúv zadarmo pre každú príležitosť na stiahnutie. Obchodné, právne a mnohé iné zmluvy a dokumenty pre Vaše potreby. Staňte sa svojím vlastným právnikom.

 6. Advokátna kancelária Muzikář-Odehnal BrnoDetail

  http://www.akmo.cz
  Advokátna kancelária Muzikář a Odehnal so sídlom v Brne Vám ponúka právne a advokátne služby, poradenstvo. Naša kancelária patrí medzi najvýznamnejšie advokátne kancelárie v Brne, poskytujúca komplexný rozsah právnych právnych služieb.

 7. Advokátska kancelária JUDr. Dušan RemetaDetail

  http://www.remeta.sk
  Advokátska kancelária JUDr. Dušan Remeta v Prešove poskytuje komplexné právne služby. Občianské, rodinné, pracovné, obchodné, trestné a správne právo. Adresa: Masarykova 2, 080 01 Prešov

 8. HledamPravnika.czDetail

  http://www.hledampravnika.cz
  Potřebujete rychle sehnat právníka? Dobrého, ale levného? Nevíte kde? Pak je tu pro Vás hledampravnika.cz. Můžete vybírat dle kategorie práva, nebo dle města. Znáte nějakého dobrého právníka? Pak nám dejte o něm vědět.

 9. HledejPrávníka.cz - najděte si právníkaDetail

  http://www.hledejpravnika.cz
  Potřebujete právníka, který by vás obhajoval v soudním sporu? Chcete se rozvést? Nebo sháníte advokátní kancelář, která by zastupovala vaši společnost? Server HledejPrávníka.cz, vám ušetří čas a najde ho za vás.

« Predchádzajúce 1, 2 , Nasledovné

odkazy 11 - 19 z 19