Vsetko.info » Služby a obchod » Advokátské a právnické

Pridať stránku

Advokátské a právnické

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Spoločenstvo podnikateľov SlovenskaDetail

  http://podnikajme.com
  Spoločenstvo podnikateľov Slovenska je nezisková organizácia na podporu malých a stredných podnikateľov. Svojim členom poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti práva, účtovníctva, manažmentu a marketingu. Prostredníctvom informačného portálu podnikajme.com získate prístup k užitočným článkom, bezplatným vzorom zmlúv a právnych podaní, rozličných tlačív a formulárov. Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre úspešné podnikanie. Staňte sa členom a využívajte služby poskytované overenými odborníkmi na podnikanie za veľmi výhodné ceny.

 2. zakladanie asDetail

  http://www.rmspolocnosti.sk
  Predaj a zakladanie obchodných spoločností na kľúč, rýchlo a spoľahlivo.

 3. Online právne služby a právne poradenstvo.Advokát a právnik v Bratislave.Detail

  http://www.advokationline.sk
  Využite profesionálne právne služby našej Advokátskej kancelárie. Každý právnik našej kancelárie je pripravený poskytnúť Vám profesionálne online právne poradenstvo.

 4. Aprecia s.r.o | znalecký posudok, hodnota podniku, odborné posudky a oceňovanieDetail

  http://www.aprecia.sk
  Spoločnosť APRECIA s.r.o je znalecká organizácia poskytujúca vypracovanie znaleckých posudkov, hodnoty podniku, odborných stanovísk a vyjadrení v oblasti ohodnocovania zložiek majetku, stanovenia skutočnej škody, ušlého zisku a iných znaleckých úkonov.Spoločnosť APRECIA s.r.o je znalecká organizácia poskytujúca vypracovanie znaleckých posudkov, hodnoty podniku, odborných stanovísk a vyjadrení v oblasti ohodnocovania zložiek majetku, stanovenia skutočnej škody, ušlého zisku a iných znaleckých úkonov.

 5. Prodej a zakládání ready made s.r.o. společnostíDetail

  http://www.zakladaniceskychspolecnosti.cz
  Nabízíme k okamžitému prodeji nově založené ready made společnosti s.r.o. s převodem do 24 hodin. Vedle založených ready made společností vám založíme na míru společnost s ručením omezeným se sídlem kdekoliv v Praze. Všechny ready made společnosti nabízíme se sídlem v Praze. Na přádní vám založíme i firemní strukturu nebo pomůžeme se zřízením orgnaizační složky zahraniční společnosti. Prodej s.r.o. vč služeb notáře a právního poradenství.

 6. Advokátní kancelář JUDr.PoupovéDetail

  http://www.poupova.cz
  Advokát JUDr.Poupová a její Advokátní kancelář v Praze poskytuje právní poradenství ve všech oblastech práva. Buďte prozřetelní a využívejte služeb advokátů preventivně

 7. JUDr. Jaroslav Kabáč ml. - súdny exekútorDetail

  http://www.exekutor-sk.sk
  Exekútorský úrad Tvrdošín, Trojičné námestie 191, 02744 Tvrdošín, tel.: +421435328175 fax: +421435320474 e-mail: jaroslav@kabac.sk Nútený výkon súdnych a iných rozhodnutí - exekučná činnosť, vymáhanie pohľadávok

 8. pravnaporadna.euDetail

  http://www.pravnaporadna.eu
  pravnaporadna.eu - Využite právne služby z pohodlia Vašej kancelárie či domova! Navštívte našu stránku a prezrite si našu bohatú ponuku právnych služieb pre vás.

 9. SprávaSpoločností.skDetail

  http://www.spravaspolocnosti.sk
  Zakladanie s.r.o., k.s., a.s., v.o.s., zapisovanie zmien v obchodnom registri, predaj ready- made spoločností, podnikateľské poradenstvo, asistencia v zmluvných vzťahoch, atď.

 10. Notársky úrad, JUDr. Mária Cintavá, notárDetail

  http://www.notarkabratislava.sk
  Osvedčovanie právne významných skutočností, právne poradenstvo, závety, registrácia záložných práv k hnuteľným veciam. Tri pakovacie miesta vyhradené pre klientov

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 19