Vsetko.info » Priemysel a výroba » Strojárenský

Pridať stránku

Strojárenský

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Paletové vozíkyDetail

  http://www.paletovevoziky.sk
  Široká ponuka paletových vozíkov a manipulačnej skladovej techniky. Vysokozdvižné, nízkozdvižné, elektrické a ručné paletové vozíky, zdvíhacie plošiny a kladkostroje.

 2. Plech Server - o plechu na i-Plech.czDetail

  http://www.i-plech.cz
  Český národný internetový server zameraný komplexne na odbor plech v ČR. Novinky z odboru, články o plechu, výberové konanie na plech, zoznamy dodávateľov plechu i spracovateľov plechu, normy k odboru plech, odborné odkazy na plechy..

 3. DA ServisDetail

  http://www.daservis.sk
  DA Servis s.r.o. Púchov. Spoločnosť zaoberajúca sa strojárenskou výrobou, výrobou oceľových konštrukcií, výrobou a  montážou hál. Navštívte naše stránky a prezrite si našu ponuku.

 4. J. Jína – hĺbkotlačové lisyDetail

  http://www.hlbkotlacovylis.sk
  Výroba rôznych druhov hĺbkotlačových lisov. Lisy tlačia monotypy, hĺbkotlačové a kombinované techniky i techniky tlače z výšky, ako sú napríklad drevorezby, drevoryty a linoryty.

 5. Ťažné zariadenia a strešné nosičeDetail

  http://www.elsaslovakia.sk
  Ťažné zariadenia a strešné nosiče. Najširší sortiment ťažných zariadení, strešných nosičov v Slovenskej republike. Najlepšie ceny / doprava v celej SR. Presvedčte sa sami.

 6. matis s.r.o.Detail

  http://www.linearnitechnika.cz
  Ponuka firmy matis s.r.o.: lineárne vedenie, vodiace tyče, prevodovky, guličkové skrutky, lineárna technika, kĺbové hriadele, kĺby, zverné puzdra, ozubená kolesá, ozubené remene, ozubené hrebene, trapézové skrutky, šnekové prevodovky, čelné prevodovky, zdvižné prevodovky, uhlové prevodovky, remenice a linear sety.

 7. Výroba lopát a radlícDetail

  http://www.lopatyjkm.sk
  Výroba lopát a radlíc na zemné a stavebné stroje, podkopové lopaty, svahovacie lopaty pevné, nakladacie lyžice malo- a veľoobjemové, drenážne lopaty a kombinované lopaty, paletizačné vidly, zváranie, náhradné diely na UDS, kované a zvárané brány, ploty a zábradlia, kotly na pevné palivo.

 8. Stroje a mechanizmy a.s.Detail

  http://www.samstroje.sk
  Strojársky podnik vznikol v roku 1996 vyčlenením z akciovej spoločnosti Slovenské lodenice Komárno, ktorá bola založená v roku 1898, kde dodnes stavajú riečne a morské lode. Samostatne zabezpečuje komplexnú obchodnú činnosť (marketing, nákup materiálu, predaj hotových výrobkov), technickú prípravu (konštrukcia, technológia) a výrobný proces.

 9. Spojovací materiálDetail

  http://www.spojovaci-material.biz
  E-shop so spojovacím materiálom. Prehľadný katalóg spojovacích prvkov podľa noriem DIN, STN, ISO: skrutky, nity, matice, podložky, závlačky, segerky, napináky...

 10. Metal Pressure-EK kovotlačiareňDetail

  http://www.kovotlac.sk
  Firma je zameraná na výrobu kovotlačených výliskov. Kooperujeme pri výrobách: medené svietidlá, osvetľovacia technika, vzduchotechnika, klampiarske prvky, umelecké kováčstvo, medený kotlík, interiérové doplnky, dopravné značenie, chovateľské pomôcky, strojárska výroba.

odkazy 11 - 20 z 29