Vsetko.info » Priemysel a výroba » Strojárenský

Pridať stránku

Strojárenský

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Kalibre a meradláDetail

  http://zavitovekalibre.sk/
  Špecialista na kalibre ponúka široký sortiment kontrolných kalibrov a iných meradiel. Valčekové, strmeňové či závitové kalibre spoločne s nastavovacími krúžkami pre všetky typy závitov. Dodávame kompletný sortiment kalibrov.

 2. SNAP, s.r.o. - UNC nakladačeDetail

  http://www.snap.sk
  Naša spoločnosť ponúka ucelený sortiment náhradných dielov na nakladače: UNC: 060, 061, 080, 200; UN 053; UNK 320; UNO 180; LOCUST: 750, 453, 752, 753, 853, 903, 1203. V mnohých prípadoch musela byť zabezpečená náhradná výroba niektorých dielov, ktoré ich pôvodní výrobcovia z rôznych dôvodov prestali vyrábať. Užívateľom stavebných strojov ponúkame aj širokú škálu prídavných zariadení a taktiež aj nové nakladače alebo nakladače po generálnej oprave. Ďalšou z činností, ktorou sa naša spoločnosť zaoberá je nákladná autodoprava. Okrem vnútroštátnej nákladnej autodopravy je SNAP, s.r.o. aj držiteľom koncesie na vykonávanie medzinárodnej nákladnej dopravy.

 3. Designové radiátory TriveroDetail

  http://www.trivero.cz
  Trivero vyrábí designové radiátory do koupelen, reprezentativních místností, moderních i rekonstruovaných budov. Vyrábíme také na míru. Designový radiátor Trivero zaručeně pozvedne estetiku vašeho interiéru.

 4. KPNreal-Otryskávanie-pieskovanie-Liate a PVC podlahy-Speciálne náteryDetail

  http://www.kpnreal.sk
  Profesionáli na povrchovú úpravu (otryskávanie, pieskovanie, nátery,) a ochranu kovových, betónových a drevených povrchov. PVC podlahy, kobercové a epoxidové liate podlahy od nás je ta správna voľba.

 5. Paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky Eulift.skDetail

  http://www.eulift.sk
  V našom obchodě vám ponúkame široký sortiment manipulačnej techniky – paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, zdvihacie plošiny a stoly, rudle, kladkostroje, príslušenstvo. Vyberte si z našej širokej ponuky paletových vozikov. paletový vozík, vysokozdvižný vozík, zdvihacia plošina, zdvihací stôl, rudla, kladkostroj.

 6. Vysokozdvižné vozíky HELIDetail

  http://www.vysokozdvizny-vozik.cz
  Vysokozdvižné vozíky HELI s dieselovým, elektrickým i LPG pohonem. Prodloužená záruka 48 měsíců, dostupnost skladem. Různé výšky zdvihu a tonáže vysokozdvižných vozíků.

 7. Kuda PackagingDetail

  http://www.kuda-packaging.com
  Predaj a servis baliacej a zošívacej techniky, projekcia a dodávky baliacich liniek značiek JOSEF KIHLBERG a MEZGER, konzultačná činnosť v oblasti balenia.

 8. Sponkovačky Josef KihlbergDetail

  http://www.josef-kihlberg.sk
  Predaj a servis sponkovačiek a zošívačiek kartónov JOSEF KIHLBERG AB a originálnych spôn do sponkovačiek a spôn pre uzatvárače škatúľ. Automatizácia uzatvárania a zošívania. Predaj náhradných dielov na sponkovačky.

 9. Zošívačky kartónov MEZGERDetail

  http://www.mezger.sk
  Predaj a servis sponkovačiek a zošívačiek kartónov MEZGER GmbH a originálnych spôn do sponkovačiek a spôn pre uzatvárače škatúľ. Automatizácia uzatvárania a zošívania. Predaj náhradných dielov na sponkovačky. sponkovačky, uzatvárače škatúľ, šičky, spony, pinkovačky, šičky kartónov, zošívače, šička škatúľ, zošívačka kartónu, zošívačky JOSEF KIHLBERG, MEZGER zošívačky krabíc, sponkovače pre uzatváranie krabíc, kartonážne spony, spinkovačky, spony do sponkovaček, sponky do zošívačky.

 10. J. Jína – grafické lisyDetail

  http://www.grafickylis.sk
  Výroba tiskařských strojů a příslušenství. Výroba rôznych druhov hĺbkotlačových lisov. Lisy tlačia monotypy, hĺbkotlačové a kombinované techniky i techniky tlače z výšky.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 29