Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Staviame pre každého...Detail

  http://www.formatpm.sk
  Projekčná, realizačná a dozorná činnosť, poradenské služby v oblasti stavebníctva. Najnovšie stavebné stroje a mechanizmy nášho profesionálne vybaveného strojového parku sú zárukou úspešnej realizácie všetkých zemných prác. Poskytujeme aj prenájom vežových žeriavov.

 2. Predaj piesku, kačírku, recyklátuDetail

  http://www.tezebnipiskova.cz
  Zaoberáme sa ťažbou, úpravou a dopravou štrkopiesku a kameniva. Hlavným produktom ťažby a následné úpravy je prané certifikované kamenivo 0/4 mm primárne určené do betónu.

 3. Stavebniny Estavmat.skDetail

  http://www.estavmat.sk
  Online stavebniny - eshop najlacneší stavebný materiál, Zľavy akcie výpredaje v online stavebniných Estavmat.sk

 4. Plastové okná, drevené eurookná, interiérové dvere, vchodové dvere, fasádyDetail

  http://www.awindor.sk
  Plastové okná, drevené eurookná, hliníkové okná, vchodové dvere, interiérové dvere, odvetrané fasády, presklenia balkónov. Profil Rehau, HUECK HARTMANN, kovanie Roto, dvere POL-SKONE. Vlastná výroba, kvalitná montáž, záručný a pozáručný servis. V rámci montáže pôsobíme hlavne v prešovskom kraji a v mestách Košice a Prešov.

 5. Plastové okná PopradDetail

  http://www.stavexspol.eu
  Predaj a montáž okien a dverí s pozáručným servisom Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves a okolie. Plastové okná, drevené dvere a euro okná, hliníkové okná a dvere s kvalitnou montážou a výhodnou cenou okien a práce. Akcie na plastové okná. Stavebné práce, rekonštrukcie domu, bytu a bytového jadra. Obklady a dlažby, plávajúce podlahy.

 6. Drevené a montované domy na kľúčDetail

  http://www.domy-projekty.sk/
  Staviame rodinné domy, montované domy, zruby /guľatina, hranol.../, zrubové domy, drevenice, drevené chaty,drevené chatky a ostatné drevostavby.

 7. Moderné vykurovanie - to je CALADIADetail

  http://www.kurenie-caladia.sk
  Moderné vykurovacie telesá CALADIA Výkonné pamäťové jadro – rýchlejšie nahriatie a dlhodobé sálanie tepla Zmena na teplo bez energetickej straty (98%)Moderné vykurovanie - to je CALADIA

 8. Hmoždinky,krytky na šroubyDetail

  http://www.vpd.cz
  Velkoobchod a internetový prodej spojovací materiály a stavební chemie.Výroba a prodej plastových krytek na šrouby,vruty a matice.Prodej silikonových a akrylových tmelů.Prodej chemických kotev a lepidel.

 9. Inženýrská a projekční činnostDetail

  http://www.ingsystem.eu/
  Projekční kancelář INGsystem Třebíč podniká v oborech: inženýrská činnost a projekční činnost. INGsystem – inženýring, provádění staveb. Více informací naleznete na našich stránkách.

 10. A coro, a.s. - výstavba nízkoenergetických domovDetail

  http://www.acoro.sk
  Firma A coro, a.s. vám ponúka výstavbu nízkoenergetických rodinných domov. Tieto pasívne domy majú lacnú prevádzku a lepšie šetrenie energií.Stavba nízkoenergetických rodinných domov, pasívnych domov a výstavba na klúč za použitia moderného systému EDOS.

odkazy 91 - 100 z 110