Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. stavmag comDetail

  http://stavmag.com
  Magazín o stavebnictve a stavebných materiáloch. Len u nás nejdete kategórie ako, Dom a záhrada, Dvere, okna a zárubne, Farby a nátery, Hydroizolácie, Komíny a komínové systémy, Krby a krbové vložky, Murovacie materiály, Náradie, Omietky, Sadrokartón a suchá výstavba, Stavba domu, Stavebné stroje, Stavebný materiál, Stierky a lepidlá, Strešné doplnky, Strešné krytiny, izolácia,Vyrobcovia stavebnin

 2. První revitalizačníDetail

  http://www.prvnirevit.cz/
  První revitalizační - rekonstrukce, revitalizace a zateplení panelových domů. Nechte své starosti na nás - rádi Vám pomužeme. Zabezpečíme pro Vás kompletní servis.

 3. Stavby – ploty – zahrady.czDetail

  http://www.stavby-ploty-zahrady.cz
  Nabízíme ploty a oplocení, zahrady cz, stavby cz, rekonstrukce koupelen, domy na klíč, rekonstrukce bytů, rekonstrukce jader, rekonstrukce domů, opravy elektroinstalace, opravy zdiva, stavba bytových jader.

 4. Okna střešníDetail

  http://www.okna-stresni.cz
  V minulosti sa podkrovie a povala využívali hlavne na sušenie prádla, uskladnenie sezónnych vecí a občas aj nejakých „krámov“. Dnes sa funkcia týchto priestorov dramaticky zmenila. Sú vyhľadávaným a obľúbeným miestom pre nevšedné bývanie. Výrazným prvkom podkrovného bývania sú strešné okná. Ich výber je dôležité patrične naplánovať a dôkladne premyslieť. Musia splňovať náročné požiadavky na vzhľad a funkciu. www.okna-stresni.cz je svet kvalitných strešných okien. Predávame značkové strešné okná Fakro, Roto, Dachstar a Velux. Okná sú vyrobené z plastu alebo dreva. Môžete vyberať zo širokej škály modelov, veľkostí a farieb. Ponúkame aj mnoho okenných doplnkov – kovanie, markýzy, rolety a pod. Strešné okná vieme nie len predať, ale po celej ČR zaistíme tiež ich dopravu a kompletnú montáž.

 5. Žalúzie, rolety a markízyDetail

  http://climax.cz/sk
  Výroba a predaj žaluzií, roliet a markíz od predného českého výrobcu. Na stránkach nájdete sprievodcu kupujúceho, online kalkuláciu, eshop a mnoho pomôcok pre kupujúcich. Kúpte si žaluzie, rolety, markízy a sieťky proti hmyzu za výhodne ceny

 6. ELÁN - výroba a transport betónuDetail

  http://www.elanbeton.sk
  Spoločnosť Ing. Ľudovít Brázdil - ELÁN sa zaoberá výrobou certifikovaného transportbetónu, čerpaním a dopravou betónu ako aj výrobou betónových plotov a krbov, taktiež zabezpečuje výkopové práce. Predstavy našich zákazníkov realizujeme od základov až po strop, pracujeme bezpečne a rýchlo, kvalitne a za rozumné ceny. Našim prvoradým cieľom je spokojný zákazník.

 7. Přírodní kámenDetail

  http://www.kamencz.eu
  Přírodní kámen, obkladový kámen, dlažební kámen, zdící kámen - žula, rula, pískovec, břidlice, porfír, čedič. Přírodní kámen je vhodný pro dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, opěrné zítky a jiné.

 8. Regálové systémyDetail

  http://www.regalovy-system.cz
  Poskytujeme vysoce kvalitní regálové systémy a optimalní realizaci pro skladování nejširších druhů zboží a materiálu. Zužitkujte maximálně váš prostor pro uskladnění zboží a materiálu. Využijte naše regály a regálové systémy. Regály a regálové systémy namontují zkušení specialisté s mnohaletou praxí nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Samozřejmostí je i servis.

 9. Kamenárstvo DubskýDetail

  http://www.kamenarstvodubsky.sk
  Kamenárstvo Dubský vzniklo v r. 1986. Firma sa orientuje na zákazkovú kamenársku výrobu v oblasti cintorínskej architektúry a stavebníctva. Prevádzame výrobu: montáž, rekonštrukcie pomníkov, pracovných dosiek, krbov, schody, parapety a dlažby, sekanie a pieskovanie písma, zlátenie a farbenie písma, štokovanie schodových nástupných plôch, všetky druhy prírodného a umelého kameňa. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

 10. Natery striechDetail

  http://www.naterystriech.sk
  Renovácia betónových, keramických a plechových krytín bez zásahu do konštrukcie strechy. Včasná renovácia zabráni opatovnému rastu machu a lišajníkov, predĺži životnosť celej strechy (cca. o 30 rokov) a výrazne vylepší vzhľad. Bez demontáže strešnej krytiny je strecha ako nová za veľmi prijateľnú cenu.

odkazy 81 - 90 z 110