Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Křídlové brányDetail

  http://kridlove-brany.sk/
  Krídlové brány fungujú ako praktický doplnok ku každému domu. Ich design akceptuje architektúru domu, preto je ich výroba vždy individuálne na zákazku podľa priestorového riešenia vjazdu, existujúceho oplotenia, požiadaviek na ovládanie a mnohých ďalších aspektov, napríklad podľa požiadaviek na materiálové a estetické prevedenie a pod. Samozrejme, že ďalším parametrom v rozhodovaní našich zákazníkov je tiež finálna cena celého riešenia krídlovej brány.

 2. Rein PD Vy Bývate, My StaviameDetail

  http://www.rein-pd.sk
  Rekonštrukcie interiérov - bytové jadrá, búracie práce, pôdorysné zmeny, stierky, maľby, obklady, sádrokartónové systémy, dlažby, plávajúce podlahy. Prievidza SK

 3. StrechyDetail

  http://strechy-pap.sk
  Realizujeme strechy,klampiarske práce,výškové práce a tesárske práce.Máme 7 ročné skúsenosti a množsvo referencií od spokojných zákazníkov. Urobíme pre vás aj altánky a drobné drevené stavby.

 4. Profesionální výstavba a rekonstrukceDetail

  http://www.profi-stavby.cz
  Profesionální výstavba a rekonstrukce staveb, kompletní rekonstrukce a přestavby rodinných domů, pasivniho domu, panelového bytu. Zajistíme také projektovou dokumentaci, stavební povolení, tlakové zkoušky.

 5. Dverné výplne GAVAplastDetail

  http://www.gavaplast.sk
  GAVAplast, meno, ktoré neodmysliteľne patrí k slovenskému trhu už viac ako dvanásť rokov, prináša ďalšie novinky v ponuke a spôsobe výroby plastových, živicových a hliníkových dverných výplní. Produkcia firmy odráža jej snahu o neustále zdokonaľovanie a približovanie sa k potrebám zákazníkov. Čo spĺňa ich požiadavky na kvalitu dnes, nemusí platiť o dva či viac rokov. Tak ako napreduje svet a menia sa potreby ľudí, tak napreduje a vyvíja sa aj firma GAVAplast.

 6. Balkony, světlíky - výroba a prodejDetail

  http://www.dravon.cz
  Dravon, s.r.o. má více jak desetileté zkušenosti se zhotovováním a rekonstrukcí střešních světlíků. Dodáváme obloukové, bodové, sedlové, kopulové, atypické a shedové světlíky. Dále mezi naše služby patří výroba balkonů, lodžii a prosvětlovacích pásů.

 7. Tepelné čerpadlá a ventilačné jednotkyDetail

  http://www.tepelne-cerpadla.sk
  V rámci našich služieb ponúkame komplexné riešenia od projekčnej prípravy, cez samotnú realizáciu až po servis pre tepelné čerpadlá, ventilačné jednotky a solárne zariadenia. Preto sa na nás neváhajte obrátiť pokiaľ hľadáte skúsenosti, odbornosť a hlavne kvalitu.

 8. Stavebny dopyt portál | Dopytaz.skDetail

  http://www.dopytaz.sk
  Stavebny dopyt portál | Dopytaz.sk - dopytový portál zameraný výlučne na stavebníctvo. Ponúka živnostníkom zabezpečit si prácu a dopytujúcim zrealizovať svoj dopyt.

 9. Výroba strešnej krytinyDetail

  http://www.satjam.sk/
  Spoločnosť Satjam ponúka predaj strešnej krytiny a striech. Strecha od spoločnosti Satjam. Predaj a výroba strešnej krytiny. Kompletné dodávky pre strechu. Výroba a predaj strešnej krytiny Satjam.

 10. Betónové plotyDetail

  http://beves.sk/
  Kam s betónovým plotom? Betónový plot sa hodí ako okrasné ohraničenie záhrady, vysoké susedské deliace steny (výška až 2,5m), krytý plac pre vozidlo, bezpečnostné oplotenie priemyslového objektu, protihlučná bariéra, koterce a výbehy pre zvieratá (veľká výhoda bezúdržbovosti), separácia pre kompost. Betónový plot je zložený z betónových dosiek a betónových stĺpikov.

odkazy 71 - 80 z 111