Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Rein PD Vy Bývate, My StaviameDetail

  http://www.rein-pd.sk
  Rekonštrukcie interiérov - bytové jadrá, búracie práce, pôdorysné zmeny, stierky, maľby, obklady, sádrokartónové systémy, dlažby, plávajúce podlahy. Prievidza SK

 2. StrechyDetail

  http://strechy-pap.sk
  Realizujeme strechy,klampiarske práce,výškové práce a tesárske práce.Máme 7 ročné skúsenosti a množsvo referencií od spokojných zákazníkov. Urobíme pre vás aj altánky a drobné drevené stavby.

 3. Profesionální výstavba a rekonstrukceDetail

  http://www.profi-stavby.cz
  Profesionální výstavba a rekonstrukce staveb, kompletní rekonstrukce a přestavby rodinných domů, pasivniho domu, panelového bytu. Zajistíme také projektovou dokumentaci, stavební povolení, tlakové zkoušky.

 4. Dverné výplne GAVAplastDetail

  http://www.gavaplast.sk
  GAVAplast, meno, ktoré neodmysliteľne patrí k slovenskému trhu už viac ako dvanásť rokov, prináša ďalšie novinky v ponuke a spôsobe výroby plastových, živicových a hliníkových dverných výplní. Produkcia firmy odráža jej snahu o neustále zdokonaľovanie a približovanie sa k potrebám zákazníkov. Čo spĺňa ich požiadavky na kvalitu dnes, nemusí platiť o dva či viac rokov. Tak ako napreduje svet a menia sa potreby ľudí, tak napreduje a vyvíja sa aj firma GAVAplast.

 5. Balkony, světlíky - výroba a prodejDetail

  http://www.dravon.cz
  Dravon, s.r.o. má více jak desetileté zkušenosti se zhotovováním a rekonstrukcí střešních světlíků. Dodáváme obloukové, bodové, sedlové, kopulové, atypické a shedové světlíky. Dále mezi naše služby patří výroba balkonů, lodžii a prosvětlovacích pásů.

 6. Tepelné čerpadlá a ventilačné jednotkyDetail

  http://www.tepelne-cerpadla.sk
  V rámci našich služieb ponúkame komplexné riešenia od projekčnej prípravy, cez samotnú realizáciu až po servis pre tepelné čerpadlá, ventilačné jednotky a solárne zariadenia. Preto sa na nás neváhajte obrátiť pokiaľ hľadáte skúsenosti, odbornosť a hlavne kvalitu.

 7. Stavebny dopyt portál | Dopytaz.skDetail

  http://www.dopytaz.sk
  Stavebny dopyt portál | Dopytaz.sk - dopytový portál zameraný výlučne na stavebníctvo. Ponúka živnostníkom zabezpečit si prácu a dopytujúcim zrealizovať svoj dopyt.

 8. Výroba strešnej krytinyDetail

  http://www.satjam.sk/
  Spoločnosť Satjam ponúka predaj strešnej krytiny a striech. Strecha od spoločnosti Satjam. Predaj a výroba strešnej krytiny. Kompletné dodávky pre strechu. Výroba a predaj strešnej krytiny Satjam.

 9. Betónové plotyDetail

  http://beves.sk/
  Kam s betónovým plotom? Betónový plot sa hodí ako okrasné ohraničenie záhrady, vysoké susedské deliace steny (výška až 2,5m), krytý plac pre vozidlo, bezpečnostné oplotenie priemyslového objektu, protihlučná bariéra, koterce a výbehy pre zvieratá (veľká výhoda bezúdržbovosti), separácia pre kompost. Betónový plot je zložený z betónových dosiek a betónových stĺpikov.

 10. Kovové plotyDetail

  http://kovoveploty.sk/
  Alternatíva ku drahému kovanému plotu? Oploťte si pozemok okrasným kovovým plotom s dlhou životnosťou a ľahkou montážou. Plot je vďaka premyslenej konštrukcii kombinácii stĺpikov a plotových polí variabilne inštalovateľný.

odkazy 71 - 80 z 110